reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Nanncy ja miałam koloniskopie i gastroskopie za jednym razem ale nic z tego nie pamietam. Doplacilam za narkoze i zrobili mi to jak spalam.
Badanie miałam normalnie na NFZ i poszukalam sobie prywatnej przychodni która ma podpisana umowę z NFZ i tam zrobiłam bo w szpitalu normalnie nie chcą znieczulić w takich badaniach ;)
Iza_marta trzymaj sie.
Martyyyna gratki!!!
 
reklama
maryyyna wielkie gratulacje :-D

dziewczyny i wy się doczekacie.... innego wyjścia nie ma :-) ale wiem ze już byście chciały :tak:
 
Jestem po KTG, badanie wykazało lekkie skurcze lecz wysłali mnie do domu, brakło łóżek na porodówce :-D Pani Ginekolog mówiła, że mam drażnić sutki 4 razy dziennie i czekać na skurcze :tak:
 
czekamy... to może i ja skorzystam z rady twojej ginki :-D
Dziś zmęczyła mnie Natalka na maksa, od rana bieganie, zakupy, noszenie itd i tylko krzyż boli ze zmęczenia, skurczy zero.
 
Hej dziewczynki :-)
Chciałam się tylko pochwalić, że moja córeczka Lilianna Ewa urodziła się przez CC 14 maja 2014r o godz. 00:25 z wagą 3680g i 57 cm.
Jak będę miała chwilkę to wszystko opiszę.
 
Dziewczyny mozecie jeszcze sprobowac sok ananasowy ja niewiem dokladnie co ruszylo ze wody mi odeszli czy sok czy moze ze bylam za spokojna. Szklanke soku wypilam odrazu po tym nic nieczulam ale na drugi dzien skurcze i za dwa dni wody odeszly to niewiem. Good luck dziewczyny !!!! Trzymam kciuki majoweczki!!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry