reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Eno, to jest nas cztery i żadna chętna na bycie czerwcówką :-D
mnie trochę martwi to,że wg lekarza jestem już tydz po terminie, oby nie chciał jutro zostawić na oddziale, bo boję się indukcji,
 
MARTYYYNA gratulacje!!!
LILO witamy ciebie na świecie!!!


})i({ korzystam z Tapatalk })i({
 
Mama.o - gdybym ja tylko wczesniej wiedziala ze w szpitalu mi wlasciwie nic nie pokaza to bym sie jakos lepiej przygotowala do tematu!

Juz moje piersi sa fajne miekkie i generalnie z nich nie cieknie :D. Maly ma duzy apetyt ale w nocy budzi mnie dopiero drugi raz, albo trzeciego nie pamietam! Strasznie jestem szczesliwa! Troche czasami mnie bola brodawki podczas karmienia ale nic nie peka, nie krwawi... a tak sie tego balam!

martyna gratuluje!

No majoweczki, jeszcze kilka z nas i bedziemy zamiast o bolu i skurczach pisac o naszych dzidziach!!!
 
U mnie cisza, nic się nie rozwinęło. Jedynie ból krzyża przyszedł :-(
Juuustysienkaaa, Sylwuskavol, Mama Olafka i Damiana zostaje nam tylko czekać :-(
 
reklama
czekamy...... kurde mol... a Ty nadal tu? ehhhh miałam nadzieję ze już poszło.....wejdę i przeczytam ze tulisz w ramionach bąbelka... no ale widać cieplutko i przyjemnie mu w brzusiu u mamusi :happy:
 
Do góry