reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

iza_marta - ok, to mamy układ i wysyłam w takim razie energię na dziś! Duuużo energii! A że boli kręgosłup no cóż... po prostu maluch zszedł niżej i uciska :(. A co Ty taka bez suwaczka przy okazji ? :p Mój źle chodzi, bo kiedyś był jakiś błąd na stronie i się zatrzymał :p. Ale mam termin dzień przed Tobą :p.

martyyyna - no, no, kto by pomyślał ze kobieta w 9 miesiącu ciąży może mieć tyle energii żeby jeszcze myśleć o deserach ;)

wichurka - spanie mi nie sprawia przyjemności od jakiegoś czasu, także nie wiem czy to dobra rada hehe :D. To może ja się ogolę cała przed porodem, żeby potem nie było...

mallaika - no ja też szkoła... chciałabym co nieco pozaliczać w tym tygodniu i wtedy spoko! Także dziękuję i odsyłam energię na jutro po 15 ;). A czemu stawiasz się już w szpitalu, bo nie pamiętam ?:)

Aśku - no cóż, takie z nas teraz hipopotamy że ciężko wymagać siły :). Jaaa a myślałam że przed ciążą byłam gruba :p.

Hehe, przeczyściło mnie trochę godzinkę temu, ale to chyba nie jest oznaka porodu :p. Eh a teraz zgaga, trzeba się wybrać po leki :p. Moje ulubione owocowe :p. Ale normalnie mówię Wam, jak urodzę jakoś w najbliższy weekend to będę miała tak już wszystko poukładane, że nic mnie już nie powstrzyma :D
 
reklama
Pampuszek ja sie golilam we wtorek, a właściwie maz mnie golił bo ja nie dosiegalam, w środę poszłam do szpitala a w czwartek cesarka, wiec bardzo nie zaroslam ale oni musza widocznie po swojemu golić czy jak?
 
Witajcie
cioteczki majoweczki.14.05.14 o godz.14:17 przez CC przyszla na swiat nasz coreczka Eliza Laura wazy 3640g i mierzyn 54cm.Jest malym nerwuskiem i chce cyca juz natychmiast :sorry: w zwiazku z tym mam poranione sutki i walcze z nia zeby przy cycu nie zasypiala.:confused2: Dzis po 15 wyszlysmy ze szpitala w 2 dobie po CC.
 
Aśku to juz na dniach :). Masz termin na 2 dni po mnie :). Jak fajnie :). A kiedy masz wizyte u gina albo jakies skierowanie do szpitala?
oficjalną wizytę w gabinecie mam dopiero po połogu :-p
w dniu terminu mam jechać na ktg ;-) i dać znać gince, żeby zeszła do mnie :-) zrobi mi w szpitalu usg i zdecyduje co dalej ;-)
 
Ewe w 2 dobie?! Sama chcialas, czy tak jest u ciebie w szpitalu? Jak sie czujesz? No i oczywiście gratulacje :)
 
My z Aśku mamy ten sam termin :D Ja dzień przed mam ktg i wizytę i dowiem się co będzie jak termin przekroczę. A czuję, że tak będzie. Aśku może trafimy na Dzień Matki? :D
Pampuszku musiałam pomyśleć o deserze bo chciałam trochę opróżnić zamrażarkę z owoców ;) A jutro muszę jeszcze wyprodukować coś z ciasta francuskiego bo mąż zakupił na promocji :D

Jeju jak czytam o kolejnych maluszkach, które się właśnie urodziły to mnie frustracja ogarnia, że ja jeszcze w domu...
Na prawdę większość naszych majowych dzieci przychodzi na świat przez CC
 
Ostatnia edycja:
asia 3 lata temu mialam cc w tym samym szpitalu i wyszlam w 3 dobie a teraz podobno juz w 2 dobie wypuszczaja po SN i po CC oczywiscie jesli z dzieckiem i mama wszystko ok. Ogolnie czuje sie o wiele lepiej niz po pierwszej CC :tak:
 
reklama
anitajas jak zdrówko? lepiej się czujesz? na IP i IMiDz spędziłam 3 godziny, więc lepiej że się nie wybrałaś, bo można tam było ducha wyzionąć :/

pampuszek też się zdziwiłam, że trafię na patologię, bo wcześniej lekarka nic o tym nie wspominała:confused2: z drugiej strony wolę być pod opieką lekarza jakby co. U Mikołaja jest podejrzenie zwężenia przełyku i gdyby się to potwierdziło musiałby mieć zabieg chirurgiczny w pierwszej dobie życia i stąd wzmożony nadzór.

ewe gratulacje! Dużo zdrówka dla Was!
 
Do góry