reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Violinistka, mam darmowe porady laktacyjne w szpitalu w ktorym rodzilam ale musialabym jechac z małą a to wiadomo-niezla wyprawa. Chyba ze ta Pani przyjechalaby do domu... Narazie daje malej sztuczne i nie stresuje sie. Sprobuje zaraz znow sciagac pokarm, na luzie, bez stresu :)
 
reklama
Witm Was niedzielne dziewczynki, widzę ze sie juz ktoś rozpalowal- gratuluje.
U mnie troszkę sie dzieje i nie miałam jak pisac. Jestesmy jeszcze w szpitalu , jutro wychodzimy do domku:), ale niestety mus to mus. W związku z tym ze jak sie pozniej okazało lozysko zaczęło sie odklejac i cięcie robili mi na cito, to Hania moze byc lekko niedotleniona w związku z tym musimy powtórzyć badanie usg przepływów i zrobią je jutro. Wczoraj pediatra na obchodzie powiedziała ze wg niej wszystko jest dobrze ale zeby dla pewności zrobić, wiec dziś nie wyszlysmy i zostajemy do jutra.
Hania No cóż dosc absorbująca. Jestesmy juz na cycu tylko. Ma problem ze spaniem w nocy ;) ja jakos próbuje ukraść troche snu w dzien jak sie maz nią zajmuje :) maz przejęty bardzo swoją rola aż sie nie spodziewalam ze aż tak :)
Mnie wszystko po operacji jeszcze boli, szew, rana, macica która bólu zwłaszcza podczas karmienia ;) bola mnie piersi które moja córeczka nadciągnęła jak jeszcze nie miałam pokarmu.
Wkleję Wam jej zdjęcie jak upolowalam uśmiech.
ImageUploadedByForum BabyBoom1399838052.186651.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1399838052.186651.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1399838052.186651.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 71
wichurka śliczna dziewczynka! Szczęście mamusi i tatusia :-) Oby badanie wyszło ok i żebyś ze spokojną głową mogła zabrać maluszka do domu :tak:
 
Wichurka, śliczna ta Twoja mała :) Dobrze, że już masz poród za sobą i masz swoją niunię koło siebie i przed Wami nowe wyzwania.
Dużo zdrówka dla Was, cierpliwości i wytrwałości :)
 
Wichurka, gratulacje !!!!! Piekny usmiech :) zycze szybkiego powrotu do zdrowka dla Ciebie i dobrych wynikow dla Malej
 
Ostatnia edycja:
Wichurka82 gratulcje!!!! Hania jest cudowna a ten usmiech ojej slodki :)

Nasza niunia pokaze usmiech ale bardzo krutki zanim rusze po telefon to juz po wsztystkiem :) tak samo robila w ciazy kopala kopala a jak powiedzialam mezu lub chcialam nagrac to w sekundzie byl spokoj, tylko schowalam aparat to juz odrazu znowu :) :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dziewczyny ale mam nawal pokarmu. Cyce normalnie jak donice hehe. Mleko samo leci, mój mąż zafascynowany tym niecodziennym zjawiskiem :)
Mimi bo juz urodziłaś a ja albo przeoczylam albo zapomniałam jak to Twoje baby bedzie mieć na imię?
Martyyyyna, Anitajas- dziekuje :)
Nanncy dziękuje- Tobie rownież zdrowka :)
Diabliczka odezwij sie co i jak z Toba...
 
Wichurka82 8 maja moja princess wypuscila moje wody :) najpierw dalismy na imie Isabella bo tam wczesniej opisywala, ale maz w koncu mowi ze niepasuje jej to zaminilismy z powrotem :) Anastasia i Isabella na drugie :)
Jutro juz dodomku :)

Wichurka82 podzielsie pokarmem :) zartuje :) ja niby mam ale nawalu niemam, zamuwilam se krople na zwiekszania laktacji mam nadzieje ze w tym tygodniu juz beda :) bo chcialam by trochy zamrozic pokarmu wrazi Wu :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mamuś.Coraz więcej ma już swoje maleństwa przy sobie, a pełnia się dopiero zbliża:-D.
Wichurka- uśmiech obłędny. Ale jej dobrze.

Ja od piątku czuję się super(twu twu , aby nie zapeszyć). Brzuszek lekko opuścił się, skurcze przestały mnie męczyć.
Wczoraj byłam na Komunii chrześniaka i wytrzymałam do 19.00. A tydzień temu chyba nie dałabym rady wysiedzieć 2 godzin.
 
reklama
Do góry