reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Ja się pochwalę, że dzisiaj kończę 25 lat ;-) Wczoraj mieliśmy gości urodzinowych - dostałam prezenty, kwiaty i piłam bezalkoholowego "szampana" :-D Rodzice mieli radochę z jazdy po pokoju wózkiem :-D Dzisiaj kwiaty i czekoladki od męża ahhh :tak:
Spałam w nocy wyjątkowo dobrze - tylko jedna pobudka i udało się też od razu zasnąć, spałam 8h :szok: Ale od rana mam objawy alergii - katar, kichanie i drapanie w gardle :baffled: A kilka dni temu chwaliłam, że spokój z alergią. Może to oznacza, że niedługo poród? :-) Boże, nigdy nie myślałam, że tak będę na to czekać :-D W środę kończę 37 tydzień i będę mieć pierwsze ktg i kolejną wizytę u lekarza, ciekawe co tam wyjdzie.
Pogoda dzisiaj średnia więc posiedzę w domu. Mąż grzebie przy aucie, do 5 maja ma wolne więc spędzimy razem trochę czasu jeszcze przed pojawieniem się robaczka. Rozczula mnie jak wieczorem mąż kładzie się koło mnie, przytula twarz do brzucha i mówi do małej "Lileńka maleńka" albo "Liluszek okruszek" ;-) Ja za to mówię "Liluszek klocuszek" bo już mi tak ciężko :-)

Czas brać się za obiad, miłego dnia :-)
 
reklama
Po pierwsze: jeszcze raz gratulacje dla Straciatelli i buziaki od cioci dla Nikodema :-):tak: Cieszę się, że masz już synka przy sobie i przy okazji strasznie zazdroszczę...


Aśku
ja miałam jechać do kuzynki fryzjerki przed świętami wielkanocnymi. I oczywiście nie dotarłam, a teraz klnę niesamowicie na moje odrosty.:wściekła/y:

funia
ja codziennie chodzę za moim i chcę seksu, a on się tylko głupio uśmiecha. Wieczorem mnie przetrzyma i ja idę spać, a on siedzi przed tv zanim nie zasnę. Podejrzewam, że wie co mi chodzi po głowie, tym bardziej, że mówiłam mu, że masowanie sutków i seks przyspieszają poród - ma stracha :-p

____________

A ja zazdroszczę dziewczynom które się już rozpakowały. Dzisiaj z nudów i chcęci porodu wyrywałam chwasty przed bramą i cały taras pozamiatałam, jeszcze w planach mycie płytek na wejściu do domku.
A w nocy dzisiaj męczyły mnie skurcze, oczywiście niereguralne, ale coraz bardziej bolesne. Od czasu do czasu boli mnie też brzuszek jak na miesiączkę, ale nic nie zapowiada żeby się rozkręciło.
Wkurza mnie to już :baffled:
 
Dzien dobry. 20140427_184249.jpgGniewko urodzil sie z pomoca taty 27.04 o 13.57. Duzy nie jest 3440 i 54 cm ale temperament ma ogromny. Leze i placze ze szczescia.
 

Załączniki

  • 20140427_184249.jpg
    20140427_184249.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 83
cześć dziewczynki :happy: nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie.. ale ja o was pamiętam i zaglądam sobie czasem :) maj wielkimi krokami się zbliża więc teraz nam się dzieciaczki posypią :-) Kciuki moje mocno zaciśnięte... coby porody lekkie, przyjemne i ekspresowe były.... ale najważniejsze: dzieciaczki choćby płaczące i z kolkami i to całe i zdrowe :-D
 
Straciatella teraz doczytałam . Gratulacje !! Obyś zapomniała szybko o ciężkim porodzie.
Mama.O. zazdroszczę, że masz Gniewka przy sobie. Jest kochany :tak: Gratulacje. W którym tygodniu się urodził ?

Męczy mnie już te czekanie na poród. Ja chce być już po ..
 
MARTYYYNA sto lat!
! ! ! Szybkiego, bezbolesnego porodu ! !
!


MAMO.O
gratuluję !!! Gniewko witaj :tak:

RURKA pamiętamy :-) i pozdrawiamy!


my nie mamy problemów z bzykaniem :-D pstryk i są my ready ;-)
 
Straciatella -gratuluję kochana!!! W nocy budzi się na jedzenie dwa razy? A mi kazali wybudzać co trzy godziny co najmniej do 6 tyg. Prosimy o fotkę. ;-)
Mama.O. - wielkie gratulacje, śliczny synuś. :-)
 
reklama
Bry poniedziałkowo,

straciatella, gratulacje!
Mama O i dla was również gratulacje!
Całkiem sporo majówek zrobiły się kwietniówkami.


wczoraj tak fatalnie się czułam, że dzisiaj zaczęłam na szybko uzupełniać wyprawkę ;) Jeszcze kilku rzeczy brakuje ale jest duży postęp ;)
Pokłóciłam się z moim, bo wkurzył mnie, że wypił piwo (1 szt.) i nie mógł podjechać mi do apteki po test czy to wody płodowe mi lecą, czy mocz. Także spanikowałam i się wyżyłam na nim. Pewnie czekają nas ciche dni :/

Diabli ja jakiś czas temu kupiłam takie podkłady do łóżeczka, są droższe bo 1 szt kosztuje 43 zł ale nic nie jeździ po łóżku i nie szeleści. Może warto zainwestować w 1 szt? na czas oczekiwania?


Dziewczyny, co sądzicie o takim rożku? Rożek Kangaroo 0103 ZU (usztywniony) - Gluck.pl ????
 
Do góry