reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Asku witaj i gratulacje!

Co do porodu cesarki nie chciałam, teraz też wolę rodzic naturalnie chociaż boję sie znowu porodu:o
 
Ostatnia edycja:
o mamo, dziewczyny, 10 stron musiałam nadrobić :-p jak mnie nie ma, to musicie zmniejszyć produkcję, bo nie wiem co komu odpisać :-D

mój mąż weekend ma wolny, więc rano ze znajomymi zabraliśmy nasze psiaki i poszliśmy na 2-godzinny spacer :happy: psiaki w raju, bo biegały po polach i łąkach, taplały się w błocie i jakiś stawach, a potem poznawały się z końmi ;-)

no i na obiad miałam robić mielone :-p ale wiadomo jak to z babą w ciąży bywa :-) powiedziałam że mam ochotę na pizzę. No ale nie byle jaką pizzę, musi być z Pizza Hut. No więc musieliśmy jechać do Katowic do Pizzy Hut ;-) potem powrót do domu, po drodze wypożyczyliśmy film i właśnie skończyliśmy go oglądać :happy:

witam serdecznie nowe majóweczki :happy:

chciałabym odpisać każdej z was, ale musicie mi wybaczyć, z 10 stron pamiętam co było pisane, ale nie która to napisała :-(
 
Witam raz jeszcze wszystkie szczęśliwe przyszłe majowe mamy :) Wszystkim nam życzę spokojnej ciąży, szczęśliwego porodu i cudownych dzieci...

Ciągle jakoś trudno mi uwierzyć, że jestem w ciąży ;))
 
sagaa, na pewno napisze jak tam moja beta. Jak dobrze pójdzie wyniki powinnam mieć już o 13-tej, tylko że jazdę mam do 14-tej. A później pewnie zakupy dla odstresowania :p
 
my marzymy o spaniu :-D
poszłabym spać, ale delektuję się ciszą w domu :cool2: Mrówek u babci, Ślubny na męskim weekendzie ;-) normalnie ... cud miód i orzeszki :laugh2::zawstydzona/y:

posiedzę jeszcze troszkę ;-) co prawda o 6 wstaję :wściekła/y: ale co tam ;-) nie każdego dnia zdarza się chata wolna :-D
 
reklama
Do góry