reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Lena dokładnie tak. :tak:

Kaśkasiunia witamy i gratulacje!! Skoro dzisiaj mija 48h od poprzedniej bety to śmiało możesz zrobić kolejną. Ja nie robiłam tym razem bety... Nie ufam już jej...

Pat&mom trzymam kciuki żeby krwiaczek się wchłonął i wszystko skończyło się dobrze!!

Stazi, faktycznie żle zrozumiałam, przepraszam... :zawstydzona/y: Tak czy inaczej trzymam kciuki aby Twój mąż zatęsknił przez ten za Tobą i żeby było tak jak mówisz... :tak: 2,5 miesiąca, kochana dotrzecie się na pewno! A długo razem mieszkacie?
 
Hej, łosoś pieczony czy gotowany jest jaj najbardziej polecany, nie można surowego i wedzonego... ;-)


taaaak:tak::tak::tak:We wszystkich ksiazeczach ciazowych Losos jest na 1 szym miejscu jako zdrowa I bezpieczna ryba w czasie ciazy. Oprocz oczywiscie surowego I wedzonego (wedzenie nie zabija wszystkich bakterii, ktore moga byc niebezpieczne w ciazy)I jak go pieczemy czy smazymy - musi byc calkowicie przepieczony - zero surowizny!!!

Mniam ;-)
 
Ostatnia edycja:
Bo zimą rosła mi idealnie, a i tak się nie udało... :-(


Tak wracałam myślami do mojego porodu z córcią, i już sama nie byłam pewna czy czegoś nie pomieszałam o tych oczach.... :eek: Czy kazali mi je zamykać czy otwierać... Aż męża zapytałam i on mówi to samo co Wy... :sorry: że miałam je zamykać... :sorry: Także przepraszam za wprowadzenie w błąd, dobrze z drugiej strony że poruszyłam ten temat bo człowiek nieświadomy by pojechał rodzić drugie dziecko... ;-)
 
pat&mom - ja przez krwiaki I zakrzepy stracilam mojego synka w 22 tc. Utworzyly sie one na lozysku I spowodowaly, ze lozysko zaprzestalo dostarczania tlenu I pozywienia do malenstwa. Po roku badan w koncu wyszlo, ze mam chorobe krwi (czerwienica), przez ktora to wszystko sie wydarzylo. Teraz robie codziennie zastrzyki z leku Lovenox przeciw zakrzepom. Mialas badania na Lupus czy inne tego typu chorobska? Takim krwiakom mozna zapobiec a na pewno juz starac sie zapobiegac! Moze zapytaj gin czy mogliby Ci dac skierowanie na badania krwi??? Powodzenia!! Trzymam kciuki kochana!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jaka produkcja wooow
Kaskasiunia gratuluje! Ja w 11 dpo mialam 39 a w 13 dpo 116 teraz pojde w poniedzialek.
Żyrafka nam niestety zdarza sie zjesc Maca raz na jakis czas chociaz obiecalam sobie że w ciazy bede unikac.
Joanna ale sie rozpisalas. Przeczytalam wszystko!dzisiaj wieczorkiem obejrze ten film:)
applecrumbe gratuluje widoku! Ja sie juz nie moge doczekac;)


My dzisiaj zawiezlismy pieska do fryzjera i jest zuuupelnie nowym psem. Ciezko mi sie przyzwyczaic do jego nowego wygladu:d

Dziewczyny czy tylko ja jestem panikara i sie zastanawiam czy wszystko bedzie dobrze a za chwile sie sama poprawiam, że przeciez musi byc dobrze!!!
Mozna mnie dopisac do tabeli wiek 26 ciaza I termin z OM 23.05.
 
reklama
Tak widzę, że rozprawiacie o porodzie. Ja jak rodziłam synka nikt mnie nie uprzedził czy mam przeć z zamkniętymi oczami, a parłam raz z zamkniętymi raz bez:-p Żadne żyłki mi nie popękały.

joanna
to miło Cię widzieć i tutaj :)
 
Do góry