reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

DIABLICZKO ja mam tak samo na spacerach :confused: od razu twardnieje brzuch, pojawiają się skurcze, do tego ten ból na samym dole ... no i czuję jakby Julian chciał wylecieć ;-)
więc oszczędzam się, powoli do Biedronki, do auta ;-) na przystanek ... powolutku, powolutku ... byle do maja ;-) nie zamierzam być kwietniówką, więc staram się ograniczać :-D

dzisiaj na obiad potrawka z kuraka ;-) co prawda Ślubny nie za bardzo lubi, ale kto jest szefem kuchni? ja! więc gotuję to na co ja mam ochotę :-D perfidna jestem ;-)

Julian się wypycha ... nie pamiętam czy Mrówek też tak boleśnie i energicznie to robił :dry: najgorzej jak jadę autem, skacze mi po pęcherzu i nie wiem czy zatrzymać się na sikanie, czy też nie ;-) za to w autobusie jest spokój :-D telepie mocno ;-)

za trzy tygodnie pierwszy ligowy żużel ... kurczę, chciałabym pójść ... chłopcy mają karnety, ja w tym roku nie brałam (no wiadomo dlaczego ;-) ) ... z Mrówkiem byłam w 8 i 9 miesiącu :tak: często w kiblu siedziałam, ale Mrówek tak fajnie reagował na dźwięk motorów ... pewnie dlatego teraz jest fanatykiem żużla ;-) no i chociaż raz zawąchać metanol mi sie marzy :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny staram sie jak mogę zeby lista majówek była aktualizowana i nowe dziewczyny w miare możliwości dopisuję.
Niestety tak sie podziało ze jesteśmy bardzo podzielonę między BB a FB. Początkowe dziewczyny udzielają sie na FB a te które sie później dopisały na BB.

iza_marta- przepraszam Cię ze nie dopisałam Cię odrazu na listę ale jak bym miała wpisać każdą z dziewczyn która do mnie napisała to na liście byłoby ok 500 majówek a udzielających sie jest garstka. Duzo dziewczyn pisało do mnie o dopisanie do listy pomimo ze na forum nie dodały ani jednego postu. Dlatego początkowo zignorowałam Twoją prośbę. Jeśli możesz przypomnij mi na priv informacje które mam umieścić.

Jak sie dziewczyny czujecie?? Ja juz wymiękam :p
 
Aśku żebyś wiedziała że powoli powoli :) Może to tak jest przy końcówce :-) trudno mi powiedzieć, nie jestem doświadczona :-p jeszcze :) ale nie panikuje. Jest ok :) tylko łażę jak stara babcia pozginana :-D:-D:-D i mój luby co chwilę się pyta co taka skulona...a weź nie bądź jak albo naciska na pęcherz i latasz co chwila na parę kropelek albo tak Cię kopie że nie wiesz za co się łapać :szok::-D:szok::-D ale dobrze że się rusza...mój robak to jakiś mega akrobata będzie :-)
Potrawka z kurczaka mniam Zjadłabym :)
Na 11 maja się może załapiesz ale na czerwiec? Chyba nie :-p

ewelinka tragedia :-p:-p:-p:-p
 
Witam. U nas w Szczecinie też dziś jakoś pochmurno. Wczoraj byłam na długim spacerze, przeszłam prawie 7,5 km ale już mi było ciężko. Na dzisiejszy obiad planuje naleśniki bo naszła mnie wielka ochota. Jedne będą z dżemikiem a inne ze słodkim serem. Mniammm. :-) Jutro wizyta u gin. ciekawe czy będzie znowu robiła usg żeby zobaczyć ile malec urósł. Mam nadzieję że przez te dwa tygodnie trochę przystopował :no: Ja mam kołderkę do łóżeczka ale to z tego względu że kupowałam cały zestaw (baldachim, ochraniacz, pościel, rożek, łóżeczko itp.):-)
 
DIABLICZKO właśnie 11 nie mogę ;-) jak już 3 dni przed, by wyjść do 11 maja do domku :tak: i by Ślubny mógł jechać do Leszna ;-) a ja chciałabym w tv mecz obejrzeć ;-) i mam nadzieję, że do 1 czerwca będę już rozpakowana ;-) by uniknąć kolejnego dziecka czerwcowego w rodzinie ;-)
Ślubny niby mówi spokojnie, oszczędzaj się, ale jak wracam z Biedronki i otwieram domofon, to tylko synuś reaguje na ten dźwięk i zbiega mi pomóc z zakupami (3 pietro) ;-) Ślubny w tym czasie zalega na narożniku i po moim wejściu mówi uważaj, bo urodzisz :wściekła/y: czasami walnąć to za mało ;-)
 
Aśku Ojjj żebyś wiedziała...tragedia z tymi chłopami...Ja ostatnio mówię swemu że nie wiem czy bym się zdecydowała na domek jak teraz przy wynajmie muszę wszystko sama robić na podwórku...a on że sam robi...taaaa podciął winogron i zebrał po kilku dniach mojego darcia gałęzie...oooo :-) a zamiatanie podjazdu, ogródek i reszta na mojej głowie. Przecież ja siedzę w domu a on pracuje :szok: toż to szok w trampkach :-D
 
Dziewczyny ja juz tak bardzo chce maj ze odliczam jak tylko mogę :p i za nic w świecie ten czas nie nie skraca :-D
Ale i tak ta ciąża bardziej mi leci niż z Mateuszem.
Jutro wizyta, ciekawe czy mały sie przekręcił bo puki co ułożony poprzecznie.
 
Ewelinka tak wiem, ze duzo osob przenioslo sie na FB. Pisalam kilka razy w postach prosbe o dolaczenie mnie do grupy, ale najpierw bylam ignorowana (nikt mi nie udzielil odpowiedzi) a teraz dowiedzialam sie, ze nie ma takiej mozliwosci, bo nikogo nie przyjmujecie. Jesli nastapil taki podzial to moze osoby, ktore przesniosly sie calkowicie na FB przekaza swoje funkcje osobom, ktore sa na BB i nie maja dostepu do FB. Zwlaszcza, ze jestem juz na tyle dlugo na BB, ze wiem, ktore dziewczyny juz sie nie udzielaja.
Napisze na priv i dziekuje za dopisanie :). Nie pisalam, bo doszlam do wniosku wlasnie, ze duzo tego moze byc i dlatego juz nie dopisujesz :). Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
iza_marta- zgadzam sie z Tobą. Niestety jeśli chodzi o FB to juz nikogo nie przyjmujemy, taka zapadła decyzja gdy jedna z majówek okazała sie oszustką.
Z chęcią oddałabym "listę majówek" komuś kto jest bardziej aktywny ale niestety nie można "oddać" wątku, jedynie moderator mozę edytować ten wątek (poza mną) wiec jedyne opcję to jakby moderator usunął mój wątek i któraś z was stworzyła go na nowo. Więc jak juz wy chcecie to poproście o to moderatora/administratora ja nie mam nic przeciwko ;-)
 
Do góry