reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Cała nasza trójka jest anty plackowa ;-)
Chodzą za mną kotlety serowo-ryżowe z sosem pieczarkowym :zawstydzona/y: może w następny weekend się za nie zabiorę ;-)

____________________________________________________________
})i({ korzystam z telefonu, przepraszam za literówki })i({
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sprawdziłam :-D butelki TT (150 ml, 260 ml) wchodzą do podgrzewacza Canpol (mojego, kupionego w 2007 r., nie wiem czy się zmieniły od tamtej pory ;-)

Do podgrzewacza też mi wchodziły normalnie(też miałam Canpol). Tylko termoopakowanie kupiłam inne i przy wyjściu z domu czekała mnie niemiła niespodzianka.
 
U nas dzisiaj jednak frytki i kotlety sojowe :). Dalej sie lenie dlatego bedzie pozniejszy obiad ;).
Na obiad miala byc zupa z soczewicy, ale nie chce mi sie robic :p. Len na maxa!!!!!
 
Ptysia patrzylam na allegro i ceny rzeczywiscie sa o niebo lepsze. Zastanawiam sie nad podgrzewaczem, bo mam dosc mala kuchnie i nie wiem czy nie pojde w tradycje czyli goraca woda i garnek ;).

Co sadzicie o diecie matki karmiacej piersia? Macie zamiar sie do niej stosowac? Moja kolezanka przytyla w ciazy 30kg i wygladala fatalnie, ale przez kilka miesiecy skrupulatnie stosowala ta diete. Ona ma bzika na punkcie ciazy, wychowywania dziecka, itd. Nie zawsze sie z nia we wszystkim zgadzam, ale uwazam, ze ta dieta bardzo duzo jej dala, bo schudla wiecej niz przed ciaza i wyglada przepieknie! Ja tez bym chciala jej sporobowac tylko nie moge od niej wyciagnac informacji co jadla. Mowila tylko, ze mieso gotowane i odrzucila to czego dziecko nie moze jesc. Czyli co dokladnie? Wiecie moze?
 
Mamusia Blaneczki ooo placki ziemniaczane ost miałam robi ć uwielbiam :-)

Ja się zmusiłam do sprzątania dzisiaj...zaczęłam prasować serwetki odkurzyłam i umyłam podłogi mopem...padłam :szok: jak mucha...tak mnie zaczął boleć brzuch, nogi mi się trzęsły...a co ja takiego zrobiłam? :-( Nic...Jestem załamana normalnie...
W ogóle od wczoraj bardzo boli mnie pod biustem jak się zaczyna brzuch...pewnie dzidzia naciska, ale taki okropny ból :confused: czasami brak oddechu...Ja to się ostatnio mam , nie wiem...
 
Diabliczka00 ja tez tak mialam i okazalo sie, ze to stanik mnie uciskal. Sciagnij go i zaloz dopiero jutro i zobaczysz czy to to. Chyba, ze chodzisz bez ;).
 
diabliczka mnie tez sie zdarza taki bol i z czasem sam przechodzi :dry:
iza_marta hmm nie mam pojecia co za diete twoja kolezanka stosowala bo w sumie kazde dziecko inne ;-)
 
Diabliczka00 ja tez tak mialam i okazalo sie, ze to stanik mnie uciskal. Sciagnij go i zaloz dopiero jutro i zobaczysz czy to to. Chyba, ze chodzisz bez ;).

No właśnie chodzę po domu bez...w tym jest problem

Ewe mi ostatnio bardzo często...na dłuższą metę jest uciążliwe, bo ani leżeć ani siedzieć :/
 
reklama
IZA też miałam takie podejście ;-) mała kuchnia, będę podgrzewać w garnku ;-) aż Mrówka nie poparzyłam :dry: i poleciałam po podgrzewacz ;-) chodzi mi o mleko oczywiście ;-) bo miałam problemy z karmieniem i musiałam czasami wspierać się modyfikowanym ;-) może na początek nie kupuj, jeśli będzie wszystko ok z cycami to po co ci ;-) (.)(.) same podgrzeją :-D a później to się zobaczy ;-) z podgrzewacza jedynie mleko podgrzewałam :tak: resztę (czyli zupki i obiadki własnej roboty) podgrzewałam normalnie w garnku ;-)

DIABLICZKO mnie ciśnie koło serducha :dry: taki ucisk ... niestety wszystko mamy już podniesione, więc byle do maja ;-)


zajrzałam sobie do szuflady julianowej :zawstydzona/y: lubię pooglądać te ubranka ;-)
 
Do góry