reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Tak sobie czytam i myślę jak to dobrze że ja mam wszystko po Bartku i nie muszę się zastanawiać co jeszcze mi potrzebne:) Muszę tylko butelki kupić, pościel bo Bartkowa używana jest w przedszkolu no i pieluchy. Zapewne zacznę siać panikę jak się będę pakować do szpitala:)

Właśnie się dowiedziałam że nie mam po co wracać do pracy bo już moje sprawy zostały przejęte przez koleżankę. A plan miałam taki że na ostatni tydzień wracam kończę i idę do końca na zwolnienie. Taką niespodziankę mi zrobiły. Dzisiaj ponoć casting na moje miejsce się odbywa:)

Struss ja Ci powiem z doświadczenia że 10 terowych pieluch to stanowczo za dużo. My dla Bartusia mieliśmy dwie białe i dwie kolorowe i tych kolorowych nie używaliśmy, ale Bartek nie ulewał praktycznie w ogóle. Kup z 5 to w zupełności powinno wytarczyć. Na allegro można znaleźć porządne ewentualnie w typowym sklepie dla dzieci:)
 
to ja jakaś inna jestem ;-) bo my mieliśmy na początek 20 sztuk i po pierwszym tygodniu leciałam po następną porcję ;-)
chociaż tak z perspektywy czasu nie powiem wam do czego ich używałam :-D

STRUSS najlepiej tetrę kupić w sklepie ;-) albo pójść do sklepu, pomacać, poznać producenta i zamówić na allegro ;-)

MI_LVA przyjemnego podglądania :tak:


od rana trzecia czkawka króla Juliana :-D Mrówek miewał po 7-8 dzienni, a w nocy potrafił obudzić nie tylko mnie, ale i ojca swego jedynego :laugh2:
 
struss nie wiem czemu tyle, ale koleżanka mówi, że ok. 10 szt. Na pewno przyda się po jedzeniu gdy dziecku się ulewa, podczas kąpieli na dno wanienki, bo dla mnie podklady są niehigieniczne.
Ja zakupiłam w sklepie z artykułami dla dzieci 10 tetrowych i mam ze 3 flanelowe, które mogę się przydać jako kocyk w cieplejsze dni. I moje wyglądają bardzo porządnie. Zresztą to nie jakiś duży wydatek to można pokupić.
 
to ja jakaś inna jestem ;-) bo my mieliśmy na początek 20 sztuk i po pierwszym tygodniu leciałam po następną porcję ;-)
chociaż tak z perspektywy czasu nie powiem wam do czego ich używałam :-D

STRUSS najlepiej tetrę kupić w sklepie ;-) albo pójść do sklepu, pomacać, poznać producenta i zamówić na allegro ;-)

MI_LVA przyjemnego podglądania :tak:


od rana trzecia czkawka króla Juliana :-D Mrówek miewał po 7-8 dzienni, a w nocy potrafił obudzić nie tylko mnie, ale i ojca swego jedynego :laugh2:

ja dokładnie tak jak Aśku. miałam 20, poleciałam po następną porcję. używałam do wszystkiego. do wycierania obrzyganego ryjka, do przykrycia, do podkładania na przewijak.
 
STRUSS przy Mrówku używałam normalnej butelki Aventu ;-)

powiem tak - jeśli dziecko będzie miało tendencje do kolek, to będzie je miało tak czy siak ;-) & dlaczego od razu zakładacie karmienie butelką? ja to wiem czego się spodziewać, przy moich brodawkach mogę pomarzyć o karmieniu naturalnym :-( pozostaje mi odciąganie i podawanie z butli :-( z Mrówkiem pół roku dałam radę, teraz mam nadzieję, że będzie podobnie z produkcją pokarmu ;-) i mam cichą nadzieję, że Julian będzie bardziej cierpliwy i jakoś nauczymy się jeść z moich felernych cycorów ;-)

MAKAO wrzuć taką listę gdzieś tutaj :-D nie chce mi się szukać po necie, a ze sklerozą ciążową ciężko wygrać ;-)


tetrę też trzeba mieć na każdą wizytę do pediatry, a przynajmniej ja tak miałam ;-) dodatkowo tetra była niezbędna do przykrywania siuraka przy przebieraniu ;-) chłopcy mają taki "feler", że jak poczują leciutki powiew powietrza sikają jak z węża strażackiego :-D
 
Ostatnia edycja:
Aśku ja zakupiłam butelki na wszelki wypadek, ale mogę się przydać na póżniej. Mam nadzieję, że mój pokarm wystarczy i obejdzie się bez butelki.. I zgadzam się co do kolek - żadne specjalne butelki tu nie pomogą.
 
zobaczcie co dostanę przy wypisie :-D

Każdy Zielonogórzanin jest dla nas ważny i pragniemy, aby już od najmłodszych lat czuł się doceniany i wyjątkowy. Z tego powodu dla każdego nowonarodzonego Zielonogórzanina i jego mamy przygotowaliśmy wspaniałą niespodziankę – wielką paczkę powitalną! Miesięczna wyprawka zapakowana w ozdobny karton składa się z dużej paczki pieluszek Pampers, chusteczek nawilżanych, delikatnego kocyka z logo Programu ZGRANA RODZINA, myjki i śliniaczka.

:laugh2: nie rozrzutnie ;-) ale zawsze paczka pampersów w gratisie ;-)
 
reklama
jestem jestem melduję się z podglądania:-D no i ja się muszę wyłamać bo spodziewamy się CÓRECZKI:-D:-D:-D niesamowite:-D cały czas mówiłam do brzuszka jak do chłopaka:tak:;-) lekarz nie powiedział na 100% bo nie chciała się dokładnie pokazać ale nic jej między nogami nie dyndało ułożona jak na razie główką w dół wszystko ok:-):-):-) na 24 mam połówkowe zobaczymy czy jej coś do tego czasu nie wyrośnie;-)
 
Do góry