reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

reklama
Witam Was popołudniowo.
brownagula- pewnie przed świętami tyle wysyła, że się pomylił.

U nas też problem z chrzestnym, ale dlatego, że kandydatów zbyt wielu(mój mąż ma 3 braci). Co prawda u mnie w rodzinie jakoś się utarło, że dobrze, aby chrzestni byli dość młodzi(moja chrzestna starsza jest ode mnie o 12 lat a chrzestny o 17). A bracia mojego M wszyscy są 35+ a nawet 40+).
Co prawda mają już swoich synów i być może w kolejnym pokoleniu znajdziemy. Jednego mam nawet na oku, bo mamy z nim dobry kontakt i jest odpowiedzialny.

Ja dziś wykorzystałam możliwość wstania z łóżka i poszłam do pracy (zanieść zwolnienie). Było bardzo miło. Dyrekcję, sekretariat i koleżanki mam super. Aż się łezka w oku zakręciła, że tak im na mnie zależy.
 
Taki mialam zapieprz przez pierwsza polowe pracy a teraz wszystko ucichlo..

U mnie chrzestna bedzie moja siostra (mam tylko jedna siostre i teraz sie bardzo dogadujemy jak doroslysmy) a chrzestnym najlepszy kolega meza wiec problem z glowy. A tym z Was, ktore maja problem mam nadzieje, ze jakos sie rozwiaze :* w szczegolnsoci Tobie Brownagula bo widze jak Cie ten temat meczy I bardzo Ci wspolczuje :*

Natuszka ja mam przeczucie, ze to dziewczynka, mowie do niej ona, patrze na ciuszki dla dziewczynek wymyslam jak bedzie wygladac :D jesli sie okaze, ze to chlopak to bede w ciezkim szoku :D
 
gwiazdeczka właśnie przeczucia jak się nie spełnią to ja też się boję... Bo ja mam przeczucie na chłopaka. I jakoś te wszystkie różowe ubranka na mnie nie działają.
Ciężko będzie się przestawić na coś innego jak usg pokaże inną płeć.:baffled:
 
Happymum witamy w majoweczkach :-) powiedz cos wiecej o sobie, skad jestes, czy to Twoj pierwszy dzidzius, dlugo sie staraliscie?
Kolejny chlopczyk majowy :-):-)
 
Pochodzę z okolic Łodzi, mam 24 lata a co do dzidziusia to była miła niespodzianka, bo szczerze powiedziawszy nie staraliśmy się o dziecko...ale jestem bardzo szczęśliwa, że zostanę mamusią... :happy2: Jest to moja pierwsza ciąża :-) Gwazdeczka88 a Ty będziesz mieć synka czy córeczkę?
 
reklama
Do góry