reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

Dziewczyny, jak tylko dowiecie się co u futurystka dajcie znać w wątku na sygnale i tutaj.

Straszne!:no:


Trzymam kciuki, żeby wszystko się dobrze skończyło
 
reklama
jeny, co za paskudne wiadomości :szok: mam nadzieję, że wszystko ok będzie!


wróciłam z przedszkola, musieliśmy uciekać szybciej, bo panie miały jeszcze w planach jakieś dłuższe zajęcia :wściekła/y: doprawdy, tydzień przed świętami takie coś :eek: mogły w poprzednim tygodniu to zrobić ;-) a warsztaty plastyczne to przyozdabianie aniołków, gwiazd przy kolędach ... poszliśmy ze względu na Mrówka ;-) no i jeszcze jego trening ... Mrówek by chciał być w dwóch miejscach równoczesnie ;-)

paczka kurierowa widnieje w systemie jako doręczona :dry: pytanie którzy sąsiedzi odebrali :confused: nie chce mi się po całej klatce latać i pytać kto ma prezent od chrzestnych dla Mrówka ;-)
 
ojej to ona miała wypadek?? szlag...by to :no: mam nadzieję również że to nic poważnego i że wszystko z nią i dzidziusiem ok!

diabliczka oj żebyś wiedziała... stoję sobie w kolejce czekam na kartę a ona "ale Pani nie ma ubezpieczenia,mi tutaj wyskoczyło na czerwono"... a ja jak wryta "Że co? słucham???" ;| a ona że nie może mnie zapisać, i żeby wypełnić że w razie czego przyjdzie nam rachunek do domu za wizytę;| no pięknie... i żeby to wyjaśnić w nfzcie sobie...
niby było że koszt wizyty to 50zł ale nfz na swoje cenniki-średnio 10 razy takie :szok:
 
BROWNAGULA oj, pamietam takie zgłaszanie ;-) Mrówka panie też zapomniały ubezpieczyć, mimo że Ślubny go kazał do książeczki wpisać ;-) jakoś to nie było dla nich logiczne ;-)
mój kolega z pracy ma troje dzieci, wszystkie zgłosił do ubezpieczenia :-D i się okazało, że tylko środkowe dziecko ubezpieczyły baby :-D o najstarszym i najmłodszym zapomniały :eek: czasami w kadrach pracują bardzo uparte kobiety ;-) Ślubny też miał sytuację, ze po kilku latach pracy u jednego pracodawcy chciał w styczniu wziąć 5 dni wolnego ;-) i pani mu powiedziała, że nie może wziąć 5 dni, bo za styczeń przysługują mu dwa :-D :-D kłóciła się strasznie i dopiero do interwencji szefa Ślubny dostał ten urlop ;-)
 
Aśku oooo to super prezent :)))) teraz tylko czekać aż ktoś przyniesie :p chyba że komuś się spodoba :-)
No i co jak zapomniały zapisać to co płaci się czy da się to wyjaśnić jakoś? Przecież powinny odpowiadać te osoby co zawiniły, bez przesad ...
 
oby to była tylko stłuczka, a nie wypadek, i na strachu się skończyło...


daaawno tu nie pisałam, dlatego nie odniosę się do każdej z Was... ale czytam wszystkie wątki na bieżąco:-p

jutro jedziemy oglądać dom do kupna!:-D:-D
 
dowiedzieliśmy się od ciotki mojego, bo to dwa domy od niej. właściciel chce 250 tys.... jak środek będzie w dobrym stanie to za 200 bierzemy :-p dom widzieliśmy z zewnątrz, okna nowe, ściany się nie sypią:-D podwórko ładne i takie akurat jak dla mnie, do tego zabudowania gospodarcze, ale to już w gorszym stanie, bo poprzednie małżeństwo nie używało tego. mieszkała tam położna, czy pielęgniarka, a jej mąż nie pamiętam kim był. w każdym razie ona się stoczyła i z opowiadań ciotki jest delikatnie mówiąc "damą do towarzystwa" w Niemczech :-p
 
reklama
no zobaczymy co to wyjdzie :tak: mam nadzieję, że facet będzie jakiś normalny, żebyśmy mogli się dogadać:tak:

ja jutro jadę do mojego, mają przywieźć żywą choinkę, to się załapię na jej ubieranie, a potem drugą u mnie:-D

ciekawe jak tam futurystka...

idę pod prysznic, film i spać, bo rano trzeba wcześnie wstać-7.00- żeby na busa zdążyć :-p

spokojnego wieczorku ;-)
 
Do góry