reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

reklama
Babcia mojego meza powiedziala ze nie zgadza sie na imie Zosia, poniewaz jej maz 65 lat temu przed slubem miał dziewczynę Zosię...masakra, na szczescie cala rodzinka stwierdzila ze w tej kwestii mamy babci nie słuchac:) tak wiec jesli dziewczynka to Zośka:)
 
Jesteśmy w tej samej sytuacji, mieszkamy w uk i na 100% zostajemy! Chcemy dać neutralne imiona a to wcale nie jest łatwe ;( Angole maja problem z wymowieniem naszych polskich imion:(
 
myślałam o drugim imieniu po dziadkach, ale.. które wybrać żeby się reszta nie obraziła? lepiej wymyślić zupełnie inne i mieć spokój. Moja babcia długo nie mogła zapamiętać Bartka i mówiła... Marcepanek i tak zostało do dziś;)
 
reklama
Moja siostra mieszka w Irlandi a jej facet jest anglikiem synka nazwali Aleksander(zdrobnienie Alek nie Olek) wiec i jego rodzina i nasza nie ma problemow z wymowa imienia:tak: Teraz jest w ciazy ciekawe jak nazwa drugiego bobaska:tak:
 
Do góry