reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

reklama
Dla chłopca Mikołaj, Gabriel bądź Ksawery. Podoba mi się jeszcze Błażej, ale mój siostrzeniec ma tak na imię:)
Dla dziewczynki Oliwia, Nadia i Antonina, ale na to ostatnie mąż się za żadne skarby nie chce zgodzić...
 
ja mam problem z imieniem dla dziewczynki bo jak chłopczyk to napewno Alexander a dziewczynka koniecznie na A ale w miarę międzynarodowe:happy: żeby to imię było
 
U nas dyskusje trwaja, ale dla dziewczynyki na dzien dzisiejszy Maria (poprzednio wspolna wersja byla Agata), a chlopiec Filip. Mam nadzieje, ze za 3 tygodnie okaze sie, kto tam w brzuszku rosnie i polowa mozliwosci odpadnie ;)
 
reklama
No u nas na ostatniej wizycie dzidziuś się nie odsłonił ;) więc nie wiemy. Ja mam dla chłopca już od dawna wymyślone: Mikołaj a dla dziewczynki??? Cała seria ale brak zgody pełnej między mną a mężem w tej kwestii a do wyboru między: Zuzia, Zosia, Maja, Emilka, Kamila. Było jeszcze kilka ale już ograniczyliśmy do tych pięciu ;)
 
Do góry