reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

reklama
Uh,wlasnie je gdzies przeczytalam...ah tak,u Angeliny Jolie.Ciekawe :-)
Oh got...i u Wisniewskiego(wiedzialam,ze je skads pamietam)...ale naprade ladne.

ps.DziuraWSkarpecie,ja mam nadzieje ze u Was dziewczynki beda obie,ale u mojej przyjaciolki tez do porodu byly 2 dziewczynki,a urodzila sie parka :eek:
A imiona sa wspaniale dla kazdej dzidzi,bo kazda dzidzia jest wyjatkowa dlaswojego imienia:-D
 
Ostatnia edycja:
u nas ostatnio pojawila sie basia albo bartek. problem w tym, ze jako nauczycielka wiele imion mi sie kojarzy i przez to zawsze szukam jakiegos 'ale'...:/ basia raczej zostanie, bartek jest jeszcze dyskutowany:-)
 
U mnie będzie problem z imieniem bo moj M jest anglikiem i jemu się bardzo podoba Mia i Hailey, a ja nie chce dac typowo ang imienia tym bardziej że mam juz oskara i nie będzie pasować oskar i jakaś Mia masakra dla mnie :-p ja zawsze chciialam Nadie ale tu podobno jakiś znany transwestyta Tak ma na imię i dziecko by miało w szkole nieciekawie :/ i nie możemy dojść do porozumienia :/ victoria, julia Olivia żadnemu z nas za bardzo się nie podoba. Znacie jeszcze jakieś imiona, które Tak samo brzmią po polsku i angielsku?
 
Natalka z takich imion to międzynarodowa Maria mi się kojarzy. Ja bardzo lubię imię Marysia, zresztą sama mam na drugie. Jeszcze imie Hanna/Anna jest dość uniwersalne.
Nasze imiona też już wybrane chłopiec bedzie miał na imie Franciszek, a dziewczynka Alutka lub Zosia.
 
u nas też ustalone - Tomek, albo Hania. jedyny problem mamy z drugimi imionami, bo za bardzo nic nie pasuje do pierwszego i nazwiska. w naszych rodzinach wszyscy mają po dwa, a u męża dodatkowo - pierwszy syn ma drugie imię po ojcu. Bartka Michała już mamy, tylko co dalej...
 
Natalka ja też mam ten problem,bo mieszkamy w UK,co prawda oboje jesteśmy Polakami ale nie wiem jak dlugo tam zabawimy,czy zostaniemy czy wrócimy i też bym chciala imie uniwersalne. Z Natasha problemu nie mam,w PL tylko zawsze mówię,ze przez "h" pisownia zamiast sz natomiast tam nie musze literować ani nic.
Teraz dla chłopca chyba będzie Adam bo jest uniwersalne,a też i po moim śp.tacie natomiast dla dziewczynki nie mamy jeszcze pomysłu.
 
pieszczoszka mi sie tez podoba Vivien (Vivi) ciagle mi sie po glowie snuja rozne imiona i o dziwo tylko dla dziewczynki :o) Dla chlopca zawsze chcialam Colina albo Logana i mam:) a dla babeczki to od poczatku miala byc Megan ale jak juz doszlo do faktu wybierania imion to zglupialam.Na szczescie mam jeszcze ok 100 dni na decyzje.Moze jak malenstwo sie urodzi i po pierwszym spojzeniu samo sie wyjasni co bardziej pasuje...
 
Stokrotka maria właśnie też mi za bardzo nie leży ale hanna nawet mi do głowy nie przyszło w polsce by bylo hania ładnie a tu hanna muszę ciekawe co powie miś :)
Żaneta jeśli bartek ma drugie imię po swoim tacie to dziewczynka może miec po Tobie? Czy ma po dziadku? Wtedy dziewczynka po babci a jeśli chłopiec po drugim dziadku
Joasia Natasha śliczne bym podkradla, ale ja mam natalia to prawie to samo imie, a adam faktycznie uniwersalne
Suse a w pl nikt nie reagował dziwnie na colina? Albo ksiądz przy chrzcie (jeśli go chrzciliscie) mi się podoba kilka imion zagranicznych ale wydaje ni sie, że w pl moje babcie by na zawał popadaly :p
 
reklama
O dziwo moja 93 letnia babcia nie ma problemu z ty imieniem...Colinek i tyle!
Imie sie bardzo dobrze przyjelo w PL nawet jak zalatwiam cos w polsce urzedowo to wystarczy ze powiem Colin to juz wiedza o kogo chodzi bez nazwiska:o)
Mamy skomplikowane polskie nazwisko ktore tu w niemczech trudno wypowiedziec dla tego imie wolalam dac takie aby nie trzeba bylo literowac tym durnym niemcom... :)
A to komu sie podobaja imiona moich dzieci mam gdzies....babki powymieraja a a moja dzieci beda zyly dalej.Radze aby sie nie przejmowac ludzmi....jak sie nie podoba to mozna zawsze mowic kochanie albo wnusiu itp...
 
Do góry