reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

A mnie się ostatnio śniło,ze byliśmy na usg i okazało się,że trojaczki będą. Ostatnio tez mi się ciąża mnoga śniła ale już lepiej było bo tylko bliźniaki. Zawsze chciałam mieć bliźniaki ale jako pierwsze dzieci a teraz to się modlę,aby jedno tylko było bo przy tak małejj różnicy wieku ciężko by mi było ogarnąć. W każdym razie byle do środy-wtedy pierwsze usg i dowiem się prawdy :)
 
reklama
My będziemy mieli Klarę, choć ja bym wolała Hanię ale mąż nie chce :(

Jeśli chodzi o chłopca to planowaliśmy Stasia bądź Piotrusia, no ale okazało się, że raczej będzie dziewczę więc teraz na tej płci się skupiamy :)

Zawsze planowaliśmy i nadal planujemy Jedynaczkę/Jedynaka.
 
ja co prawda jeszcze nie znam płci ale dla dziewczynki podoba mi się Emilka Zuzia albo Viktoria a z chłopcem mamy problem bo mi podoba się Kubuś Olivier ale mój P wolałby Stasia. We wtorek wizyta u lekarza więc może dowiemy się co będzie :-)
 
Emilka i Zuzia tez słodko ,na poczatku tez byłam za Viktorią ale u mnie za duzo juz os dało dziecią takie imie wiec zmieniłam :) ja mam wizyte 2 grudnia wiec moze sie tez juz dowiem ..mam nadzieje
 
Dzień dobry!
To i ja się podpinam...
Moje panny będą Pola i Lena:-)

Dla chłopców nawet typów nie mieliśmy, bo jak to mój P. stwierdził już jak było wiadomo jakiej płci są dzieciaczki: " Noooo, bo ja bez usg wedziałem,że będą córy!":-D
 
Ja dla dziewczynki też myślałam nad Leną - potem zobaczyłam, że jest jednym z najczęściej nadawanych imion w Polsce od kilku lat. Wtedy zdecydowałam, że będzie Pola :D ale ponoć ma być syn i jestem załamana, bo zawsze podobał mi się Szymon - i o dziwo - w ostatnich latach również jest w pierwszej (bodajże) 5tce. Gdzie nie czytam podobne forum każda chce Szymona. Teraz muszę wymodzić inne, bo to za chwile wyrosną same Szymony w piaskownicy i szkole... Nauczyciele będą do niego po nazwisku mówić? Nie może być :no: Ehh :-(


Jak kogoś interesują takie rzeczy to podaje stronę : http://gorny.edu.pl/imiona/index.php?rok=2011
 
Ostatnia edycja:
Basienia ja wiem,że Lenek jest sporo ale zależy nam zeby dziewczynki mialy imiona latwe i krotkie no i pasujace do siebie. W moim otoczeniu jak najwiecej dziewczynek o imieniach Zosia,Amelka.Oliwka,Wiktoria i Julka.
A dla chłopca hm....zawsze chcialam Adam,Igor,Krzyś, Tymek(ale teraz mnóstwo chlopców o takim imieniu)aostatnio zaczelo mi sie nawet Eryk podobac bo mam znajomego takiego i jakos dobrze mi sie kojarzy..Chyba tyle:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas będzie chłopiec - Krzyś :) i mnie i mężowi to imię bardzo się podoba. Gdyby miała to być dziewczynka rozważaliśmy Alicję lub Amelkę:-)
 
Do góry