reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczkowa lista imion naszych fasoleczek ...

Ja też z imieniem mam ogromny problem , poprostu nic mi nie pasuje...
Jak chlopak to mial być KAROL , ale ,że bedzie ku wielkiej radości dziewczynka więc niewiemy
Jak narazie nam 3 podoba się najbardziej Agatka , ale jakos nie jestem przekonana do końca, może jak ją JUŻ zobaczę to będe wiedziala jak się ma nazywac :sorry2:
 
reklama
Na szczęście my już do niezdecydowanych nie należymy:) nasz drugi syn będzie miał na imię Kazimierz:) tak więc bedzie Stasiu i Kaziu:)
 
U nas nieustannie dziadkowie mają problem z wybranym przez nas imieniem - Ksawery i juz nie wiem jakich argumentów używać żeby ich przekonać. Co do imienia Karol to bardzo mi sie podoba i gdyby mój TŻ nie miał na imię Karol to pewnie takie imię bym dla niego wybrała.
 
My mamy starszego Karolka ;) tez mi sie podoba to imie i w przedszkolu nie jest oklepane i wszystkie dzieci wiedza o kogo chodzi pod razu;) zawsze mnie to smieszy.
Za to teraz mamy problem bo znow jakies zawirowania sa i Franek nie jest w 100 % wybrany sie okazuje...Karol chce MIłosza a tata sie buntuje i woli Juliana juz zglupialam...
 
a u nas nastała wojna o imie dla dziewczynki. zaproponowałam zmianę Hani z 2007r na inne i oczywiście nie chcę żeby córka drugie imię miała po mnie - nie podoba mi się to i nie pasuje do nazwiska. barti ma drugie imie po ojcu, ale to już tradycja w rodzinie męża, więc się zgodziłam. teraz jest gorąco - może jutro poznamy płeć i ułatwi to nam sytuację - jeśli chłopak nieodwołalnie będzie Tomek.

w naszej okolicy Karol jest na szczycie listy:)
 
reklama
Wikasik- Robert to według mnie najpiękniejsze męskie imię, nasz syn tak miał się nazywać po tatusiu i miał być Robert Junior, ale jakoś tak wyszło że jest Alex Robert. :) A moja wnusia najprawdopodobniej będzie się nazywała Nina
 
Do góry