reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

No widzisz, nie jest tak zle. Mozna sporo fajnych momentow znalezc [emoji23] a tak serio to czasami ma sie ochote wyjsc i trzasnac drzwiami, ale bez tych naszych dzieciaczkow to pusto i nudno. Ktoregos razu jak maz zabral cala trojke na spacer zebym odpoczela, to sie krecilam z miejsca na miejsce i nie wiedzialam co ze soba zrobic. Zamiast odpoczac, to sprzatalam [emoji2356]
Haha, albo są w przedszkolu lub szkole [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Dziewczyny też tak macie z wtorku na środę obudziłam się w nocy z bólem z prawej i lewej strony jak się śpi na bokach czyli biodrach. Musiałam poleżeć na plecach aby ból przeszedł. Kiedy tak miałam ale tylko z lewej strony a teraz z dwóch stron czy to normalne?
 
Dziewczyny też tak macie z wtorku na środę obudziłam się w nocy z bólem z prawej i lewej strony jak się śpi na bokach czyli biodrach. Musiałam poleżeć na plecach aby ból przeszedł. Kiedy tak miałam ale tylko z lewej strony a teraz z dwóch stron czy to normalne?
Mam tak już od jakiegoś miesiąca 🤪 Już budzę się, jak w zegarku co 1, 2h, by się obrócić 😜 A jak mi się nie chce, albo stwierdzę, że jeszcze dam rady, to potem umieram, tak boli i kończy się spanie 😭 Trzeba rozchodzić 🙈
 
Dziewczyny też tak macie z wtorku na środę obudziłam się w nocy z bólem z prawej i lewej strony jak się śpi na bokach czyli biodrach. Musiałam poleżeć na plecach aby ból przeszedł. Kiedy tak miałam ale tylko z lewej strony a teraz z dwóch stron czy to normalne?
Wczoraj dokładnie o tym samym pisalam 😁
 
Dziewczyny też tak macie z wtorku na środę obudziłam się w nocy z bólem z prawej i lewej strony jak się śpi na bokach czyli biodrach. Musiałam poleżeć na plecach aby ból przeszedł. Kiedy tak miałam ale tylko z lewej strony a teraz z dwóch stron czy to normalne?
Mam tak od 2 miesięcy co najmniej :) Za to mnie wczoraj obudził taki ból w prawej pachwinie, nie mogłam ruszyć nogą... Normalnie myślałam, że się popłacze z bólu...
 
Hej dziewczyny jakie macie plany na dziś ? Ja robię porządki... Kupiłam sobie wczoraj laktator z lionelo elektryczny. Ciekawa jestem strasznie , bo nie jest najdroższy a ma super opinie. Mam zamiar walczyc o swój pokarm 💪
Wyniki gbsu będę miała dopiero jutro. Oby wszystko było ok !
 
Hej dziewczyny jakie macie plany na dziś ? Ja robię porządki... Kupiłam sobie wczoraj laktator z lionelo elektryczny. Ciekawa jestem strasznie , bo nie jest najdroższy a ma super opinie. Mam zamiar walczyc o swój pokarm 💪
Wyniki gbsu będę miała dopiero jutro. Oby wszystko było ok !

Wizytyjemy! 😊 już się nie mogę doczekać! ❤️
 
reklama
Dzisiejsze plany to pranie nastawić, poukładać ubranka, może uda mi się rozebrać fotelik bo chce przeprac materiał i resztę dnia będę lenichowala no i jeszcze obiad. Wyniki byś już mam bo materiał był pobrany w 30 tygodniu. Moja Blania ostatnio się rozleniwiła dzisiaj trochę rano poszalała. Lekarz mówi że to normalne bo robi się jej mało miejsca. No i nie powinnam się martwić bo w niedzielę miałam usg i wszystko było z nią dobrze.

Z laktatorem do czekam do porodu bo nie wiadomo czy będzie potrzebny A to spory wydatek.
 
Do góry