reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

U mnie od poniedzialku humor dopisuje. Jutro juz przyjdzie mi tel. nie umiem się odnaleźć pisząc z Maca na tym forum, wszystko wyglada inaczej :baffled: poza tym dzwonie wszedzie z meza tel. a jak nigdy spraw w cholere i nie wszystkie kontakty mamy takie same :dry: Teraz my siedzimy przy lekcjach, mlodszy sie bawi, a maz sklada plac zabaw na zewnatrz. Czekamy na ladna pogode:-) :)
 
reklama
Oj znam bardzo dobrze [emoji24]
A znacie to? Poszlam drzemke z moim 3latkiem, spi conamniej od godziny, a mi się chce tak siku, aż mnie oczy szczypia , ale boję się wstać zeby się nie obudził i przerwal ten mój błogi stan w ciszy, a on spi jak wróbel na gałęzi, każdy ruch go wybudzi [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
U mnie też kłótnie i bitwy. Spokój mam jak włączę bajki.. Dzisiaj to zrobiłam bo musiałam się zdrzemnac i faktycznie się udało. Ale zaraz pójdą do wspólnej zabawy i się zacznie...
Mi dzisiaj tez dzieciaki tak dokazaly, ze sie poplakalam. Juz i fizycznie i psychicznie nie wyrabiam, a oni wiecznie sie kloca i bija. I najmlodszego budza...
 
reklama
Do góry