reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Też martwiłam się bólami w pachwinach. Moja lekarka uspokoiła mnie, że takie ciągnięcie w pachwinach jest akurat dobrym objawem ;) o ile dobrze pamiętam to rozciągające się więzadła i powiększająca macica.
U mnie dziś zaczął się 16 tydzień :D:D
Oo super a pamietasz od kiedy bolaly Cie te pachwiny??i czy rowniez promienie byly na ple y dolem??mi juz 4 dzien pobolewanie
 
reklama
Oo super a pamietasz od kiedy bolaly Cie te pachwiny??i czy rowniez promienie byly na ple y dolem??mi juz 4 dzien pobolewanie
3 tygodnie temu byłam na wizycie i wtedy rozmawiałam o tym z lekarką, pachwiny ciągnęły mnie już wcześniej i również się tym martwiłam 😉Teraz też często zdarzają mi się dni że bolą pachwiny i PLECY! Plecy strasznie, ciężko nieraz się podnieść 😅 trzyma kilka dni i puszcza, potem zaczyna boleć co innego 😅
 
Dzień dobry, witam się z kawka. :)

Zaraz lecę na zakupy, trzeba jakiś obiad zrobić.

Wizytuje ktoś dzisiaj?
Ja wczoraj wlazłam na krzesło bo musiałam wyjąć aromaktiv z szafki i jajnik pociągnął dość mocno... Jeszcze ponad 2 tygodnie do wizyty, wolno mi leci ten miesiąc między wizytamin[emoji848]

Ja miałam dziś wizytę z rana. Denerwowałam się, bo mnie znowu nic w podbrzuszu nie boli, nie ciągnie,ale lekarz mnie uspokoił. Niestety chodzę na NFZ i nie ma tam w gabinecie usg
 
Czytam co piszecie i chyba jestem z tych nielicznych, bo ja w ogóle nie miałam wymiotów w pierwszym trymestrze, ani teraz w drugim. Czasem mnie mdli, zwłaszcza jak poczuje zapach surowego mięsa 😲 ale nie kończy się to wizytą w łazience. Za to od początku ciąży muszę sobie zrobić minimum godziną drzemke w środku dnia, bo inaczej źle funkcjonuje. To moja pierwsza ciąża i nie zapeszając znoszę ją dobrze :)
 
Ja miałam dziś wizytę z rana. Denerwowałam się, bo mnie znowu nic w podbrzuszu nie boli, nie ciągnie,ale lekarz mnie uspokoił. Niestety chodzę na NFZ i nie ma tam w gabinecie usg
Ale rozumiem, że wszystko jest ok ? Jeśli nie boli to tylko się cieszyć, może akurat ten objaw Cię omija ;) ja na przykład ani razu w ciąży nie wymiotowałam!
 
Czytam co piszecie i chyba jestem ztych nielicznych, bo ja w ogonie miałam wymiotów w pierwszym trymestrze, ani teraz w drugim. Czasem mnie mdli, zwłaszcza jak poczuje zapach surowego mięsa 😲 ale nie kończy się to wizytą w łazience. Za to od początku ciąży muszę sobie zrobić minimum godziną drzemke w środku dnia, bo inaczej źle funkcjonuje. To moja pierwsza ciąża i nie zapeszając znoszę ją dobrze :)
To bardzo podobnie jak ja :D zero wymiotów i ciągłe zmęczenie. W drugim trymestrze zmęczenie przeszło ale może to kwestia leków na tarczycę, które w końcu są odpowiednio dobrane
 
Zazdroszczę braku wymiotów, u mnie cały pierwszy trymestr to praktycznie całodzienne nudności + czasem wymioty, a teraz mimo 16 tyg "na szczęście" już tylko rano raz wymiotuję. Odbiera mi to siły na cały poranek 👎 W pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości, kompletnie nic i myślałam, że w kolejnej również tak będzie. I do tego zmęczenie, muszę zrobić przynajmniej jedną drzemkę w ciągu dnia. Czekam na ten napływ energii, o którym wszędzie tak piszą, że się pojawia w drugim trymestrze :D
 
3 tygodnie temu byłam na wizycie i wtedy rozmawiałam o tym z lekarką, pachwiny ciągnęły mnie już wcześniej i również się tym martwiłam 😉Teraz też często zdarzają mi się dni że bolą pachwiny i PLECY! Plecy strasznie, ciężko nieraz się podnieść 😅 trzyma kilka dni i puszcza, potem zaczyna boleć co innego 😅
Ojej ale mnie uspokoiłas dziękuję Ci bardzo
 
Ale rozumiem, że wszystko jest ok ? Jeśli nie boli to tylko się cieszyć, może akurat ten objaw Cię omija ;) ja na przykład ani razu w ciąży nie wymiotowałam!

No widzisz..ja za to wymiotuje na potęgę. Może to głupie, ale czytałam o tych bólach i rozciąganiu macicy i byłabym spokojniejsza jakby coś tam pobolewalo i ciągnęło. Głupia jestem,wiem :D
 
reklama
No widzisz..ja za to wymiotuje na potęgę. Może to głupie, ale czytałam o tych bólach i rozciąganiu macicy i byłabym spokojniejsza jakby coś tam pobolewalo i ciągnęło. Głupia jestem,wiem :D
Oj naprawde bys nie chciala to nic przyjemnego martwisz sie tylko czy tak ma byc bo cos zakluje cos rwie cos uciska to dziwne uczucie i ten kto tego nie czuje naprawdę powinien sie cieszyc..ja innych objawow tez nie mialam ani nudnosci ani wymiotow wiec chociaż te wiezadla niech rwa ..musi byc sprawiedliwość
 
Do góry