reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Tak właśnie mnie to zastanowiło, bo ja jestem w 18 tygodniu i mam termin na 1 maja. Myślałam, że najstarsza jestem. [emoji6]
28.04 ;) ale wątek kwietniowy jest zamknięty więc czytam ten 8-)
życzyłabym sobie urodzić trochę wcześniej :-D
U mnie termin też na koniec kwietnia - a dokładnie 26.04 [emoji6]
Druga ale pierwszą poronilam w 9 tyg
Właśnie słabo... Wydaje mi się że to ruchy bo nigdy czegoś takiego nie czułam ale bardzo nieregularnie. Raz coś tam poczuje rano raz wieczorem a czasem kilka dni nic i mnie to stresuje
U mnie też druga ciąża ( z tym że pierwsza poroniła w 6tc). Dzisiaj 18t2d a ruchy chyba czuję ( tzn wydaje mi się, ze czuje lekkie stukanie czasami -ale codziennie - i nawet mąż też to czuje, a jak stuka w brzuch palcem, to ktoś mu odstukuje [emoji3] choć wydaje mi się to mało realne, bo mam łożysko na przedniej ścianie...
 
reklama
Dziewczyny, które mieszkają za granicą... czy decydujecie się na kilkunastogodzinna podróż autem w drugim trymestrze?
Mamy możliwość wyjazdu w grudniu do znajomych i zastanawiam się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań. Oczywiście zapytam jeszcze dr ale wizytę mam dopiero 7 grudnia...
Dla mnie bez Ciąży jazda samochodem do Pl 7h to najgorsza kara, a w ciąży to już w ogóle dlatego ja nie jeżdżę jak nie muszę :D
Ale gdybym lubiła to myślę że nie ma problemu byle robic przystanki i wygodnie się wyłożyć.
 
Dziewczyny, które mieszkają za granicą... czy decydujecie się na kilkunastogodzinna podróż autem w drugim trymestrze?
Mamy możliwość wyjazdu w grudniu do znajomych i zastanawiam się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań. Oczywiście zapytam jeszcze dr ale wizytę mam dopiero 7 grudnia...
My nie jedziemy, tym razem goście przyjeżdżają do nas. Jakbym nie była przewrażliwiona i wszystko byłoby ok to bym pojechała :)
 
Dziewczyny mam pytanie czy ktores z was wyszly zle wyniki prenatalne? U mnie jest taka sytuacja że dziecko nie współpracowało podczas badania. Lekarz nie mógł zbadać parametrów. Zbadala przyziernosc karkowa jest ok. Anatomia ok. Ale nie znalazł przeplywu krwi w zastawce zylnej co to oznacza ? W piątek kazał zrobić powtórkę badania I pobrać papaa dodatkowo.
 
Dziewczyny mam pytanie czy ktores z was wyszly zle wyniki prenatalne? U mnie jest taka sytuacja że dziecko nie współpracowało podczas badania. Lekarz nie mógł zbadać parametrów. Zbadala przyziernosc karkowa jest ok. Anatomia ok. Ale nie znalazł przeplywu krwi w zastawce zylnej co to oznacza ? W piątek kazał zrobić powtórkę badania I pobrać papaa dodatkowo.
Nie znalazł w ogóle? A w którym tygodniu miałaś robione prenatalne ? A test pappa dobrze wyszedł?
 
Dziewczyny mam pytanie czy ktores z was wyszly zle wyniki prenatalne? U mnie jest taka sytuacja że dziecko nie współpracowało podczas badania. Lekarz nie mógł zbadać parametrów. Zbadala przyziernosc karkowa jest ok. Anatomia ok. Ale nie znalazł przeplywu krwi w zastawce zylnej co to oznacza ? W piątek kazał zrobić powtórkę badania I pobrać papaa dodatkowo.

Nie znalazł bo maluszek nie współpracował ale nue że nie widział i że nie było. Nie martw się będzie powtórka badania
 
Też martwiłam się bólami w pachwinach. Moja lekarka uspokoiła mnie, że takie ciągnięcie w pachwinach jest akurat dobrym objawem ;) o ile dobrze pamiętam to rozciągające się więzadła i powiększająca macica.
U mnie dziś zaczął się 16 tydzień :D:D
 
reklama
Dzień dobry, witam się z kawka. :)

Zaraz lecę na zakupy, trzeba jakiś obiad zrobić.

Wizytuje ktoś dzisiaj?
Ja wczoraj wlazłam na krzesło bo musiałam wyjąć aromaktiv z szafki i jajnik pociągnął dość mocno... Jeszcze ponad 2 tygodnie do wizyty, wolno mi leci ten miesiąc między wizytamin[emoji848]
 
Do góry