reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Właśnie wracam od dentysty. Odetchnęłam bo nic do robienia nie miałam, tylko kamień zdjęła. Nie boję się dentysty jako takiego bo mam tylko jedną plombę. Boję się że nie pamiętam czy to boli 😉
To masz szczęście, ja mam 3 zęby do zrobienia, ale na spokojnie ogarnę. Najgorsze rzeczy udało mi się przed ciążą. ;)
 
reklama
Temat rzeka. Mam przyjaciółkę pielęgniarkę więc pobiera mi w domu i jest trochę mniejszy obciach. W pierwszej ciąży lekarz sadysta żądał krwii co wizytę(chociaż mówiłam że stresuję się tydzień wcześniej, że mdleję i że to nie jest obojętne dla dziecka). W tej ciąży mam umowę z lekarką że o ile wyniki będą ok to jej wystarczy badanie na początek, krzywa cukrowa i na koniec. Początkowe było idealne, teraz drżę przed krzywą. Jest z nią problem bo trzeba pobierać równo co godzinę a ze mną może zająć godzinę jedno pobranie bo w ataku paniki zabieram rękę a jak trzymają to mdleję. No cyrk... Chyba krzywą zrobimy z weflonu mimo że nie powinno się
Masz szczęście, że masz znajomą pielęgniarkę. Ja również zawsze robię sceny przy pobieraniu krwi. Zazwyczaj mdleje, ale ostatnio mimowolnie zgięłam rękę podczas pobierania... Każde badanie krwi to dla mnie niewyobrażalny stres. Niestety muszę mieć badaną krew co dwa tygodnie że względu na zmianę w przydatkach i na szalejące poziomy płytek krwi. Zazdroszczę Ci więc, że udało się dogadać z lekarką.I bezproblemowych zębów w sumie też,mi się stale coś dzieje z zębami :o
 
Masz szczęście, że masz znajomą pielęgniarkę. Ja również zawsze robię sceny przy pobieraniu krwi. Zazwyczaj mdleje, ale ostatnio mimowolnie zgięłam rękę podczas pobierania... Każde badanie krwi to dla mnie niewyobrażalny stres. Niestety muszę mieć badaną krew co dwa tygodnie że względu na zmianę w przydatkach i na szalejące poziomy płytek krwi. Zazdroszczę Ci więc, że udało się dogadać z lekarką.I bezproblemowych zębów w sumie też,mi się stale coś dzieje z zębami :o
Siostro w dziwactwie😉 Wiesz jak nie ma wyjścia to nie ma wyjścia, trzeba badać :( Koleżanka z pracy igłofobka w ciąży dowiedziała się że ma chorą tarczycę i dobierali leki co 2 tygodnie. Jak dobrali to okazało się że ma cukrzycę i prosto na insulinę, sama robiła sobie zastrzyki przed posiłkami. Pod koniec ciąży całe nogi miała od siniaków. My kobiety to jednak silne jesteśmy
 
Siostro w dziwactwie😉 Wiesz jak nie ma wyjścia to nie ma wyjścia, trzeba badać :( Koleżanka z pracy igłofobka w ciąży dowiedziała się że ma chorą tarczycę i dobierali leki co 2 tygodnie. Jak dobrali to okazało się że ma cukrzycę i prosto na insulinę, sama robiła sobie zastrzyki przed posiłkami. Pod koniec ciąży całe nogi miała od siniaków. My kobiety to jednak silne jesteśmy
Pewnie ze silne ;)ja juz 21 lat sie kluje igla 6 razy dziennie z cukrzyca...a ciaza z cukrzyca to dopiero wyzwanie ale czego nie jesteśmy udźwignąć dls dziecka ???poki co mamy za sobą 12 tydz
 
Hej :) Zaliczylismy dzisiaj lekarza, podobno znowu gardło, tamten antybiok niby nie zadziałał i dzisiaj nowy. Bóle brzucha niewiadomo skąd.

Musze skoczyć do pepco młodej po rajtuzki, a jakoś się zebrać nie mogę [emoji848][emoji847]
 
Właśnie szkoda ze Tak malo osob ostatnio sie udziela...teraz jak dzisn nie poczytasz to nadrobisz w minute a kiedys...godz to juz byla pozniej masakra hih dziewczyny rozkrecamy forum !!! JAK SIE DZIS CZUJEMY BRZUSZKI??
 
reklama
Do góry