reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Hej. Co się zbierałam, żeby napisać to wiecznie coś. Rano mąż zaprowadził córki do przedszkola, starsza skarżyla się na ból brzucha ale myślałam że to od trzymania siusiu.. 40 minut minęło i dziwni Pani z przedszkola, że Zuzia płaczę i trzeba ją odebrać. Mąż poleciał, od razu pojechaliśmy do lekarza i się okazało że nie wiadomo co jej. Zrobiliśmy prywatnie mocz i czekamy na wyniki. Ale niestety teraz 38 st gorączki. Czeka mnie sor wieczorem. Jak nie urok to wesele..
Ojej, daj znac jak tam mała się czuje.
 
reklama
Hej. Co się zbierałam, żeby napisać to wiecznie coś. Rano mąż zaprowadził córki do przedszkola, starsza skarżyla się na ból brzucha ale myślałam że to od trzymania siusiu.. 40 minut minęło i dziwni Pani z przedszkola, że Zuzia płaczę i trzeba ją odebrać. Mąż poleciał, od razu pojechaliśmy do lekarza i się okazało że nie wiadomo co jej. Zrobiliśmy prywatnie mocz i czekamy na wyniki. Ale niestety teraz 38 st gorączki. Czeka mnie sor wieczorem. Jak nie urok to wesele..
Biedna maleńka... Trzymam kciuki żeby sor nie był konieczny! :( dużo zdrówka [emoji3590]
 
To jak znosisz tyle poborow krwi w ciąży? Ktoś idzie z Tobą?
Temat rzeka. Mam przyjaciółkę pielęgniarkę więc pobiera mi w domu i jest trochę mniejszy obciach. W pierwszej ciąży lekarz sadysta żądał krwii co wizytę(chociaż mówiłam że stresuję się tydzień wcześniej, że mdleję i że to nie jest obojętne dla dziecka). W tej ciąży mam umowę z lekarką że o ile wyniki będą ok to jej wystarczy badanie na początek, krzywa cukrowa i na koniec. Początkowe było idealne, teraz drżę przed krzywą. Jest z nią problem bo trzeba pobierać równo co godzinę a ze mną może zająć godzinę jedno pobranie bo w ataku paniki zabieram rękę a jak trzymają to mdleję. No cyrk... Chyba krzywą zrobimy z weflonu mimo że nie powinno się
 
Hej. Co się zbierałam, żeby napisać to wiecznie coś. Rano mąż zaprowadził córki do przedszkola, starsza skarżyla się na ból brzucha ale myślałam że to od trzymania siusiu.. 40 minut minęło i dziwni Pani z przedszkola, że Zuzia płaczę i trzeba ją odebrać. Mąż poleciał, od razu pojechaliśmy do lekarza i się okazało że nie wiadomo co jej. Zrobiliśmy prywatnie mocz i czekamy na wyniki. Ale niestety teraz 38 st gorączki. Czeka mnie sor wieczorem. Jak nie urok to wesele..

Ojejku, dużo zdrówka dla córeczki!
 
Uff dziewczyny po tygodniu nieobecności nadrabiam posty kilka dni.

Witam serdecznie nowe mamusie :) :)
Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne.

Rozmawiałyście o imionach... jeszcze nie zaczęłam się zastanawiać, możne 5.12 na kolejnej wizycie dowiem się kto w końcu mieszka w moim brzuszku, czy faktycznie to chłopiec :) Wtedy będę miała myślenice.

U mnie budowa domu, pochłonęła mój czas całkowicie, mam wrażenie że mam go mniej niż jak pracowałam.
Jednak wykonawcy jak zawsze maja ludzi głęboko, a terminy tylko umowne... I jak myślałam że w marcu będę w swoim domku, tak teraz się modle żeby przed porodem być..:(


Wg !!! :) Dzisiaj już 15+5. Wasze brzuszki też zaczęły tak mocno rosnąc w II trymestrze ?? mój w ciągu 2 tyg zdecydowanie poszalał :)
 
pojutrze prenatalne eh nawet nie wiem jak to badanie wyglada moze ktos juz po i mj pomoze,??
spokojnie to normalne usg przez brzuch na którym lekarz bardzo dokładnie wszystko sprawdza.
dostaniesz dokładny opis.
ja byłam zachwycona po badaniu tym ile zobaczyłam i ile się dowiedziałam.
leżałam sobie wygodnie i wszystko oglądałam na dużym tv przede mną.
przed badaniem tez się stresowałam i nadal przed każdym stresuje. 5.12 mam połówkowe
 
spokojnie to normalne usg przez brzuch na którym lekarz bardzo dokładnie wszystko sprawdza.
dostaniesz dokładny opis.
ja byłam zachwycona po badaniu tym ile zobaczyłam i ile się dowiedziałam.
leżałam sobie wygodnie i wszystko oglądałam na dużym tv przede mną.
przed badaniem tez się stresowałam i nadal przed każdym stresuje. 5.12 mam połówkowe
Ooo super dziękuję Ci kochana kolezanka nastraszyla mnie ze to inwazyjne przez jakas igle itd...eh..
 
spokojnie to normalne usg przez brzuch na którym lekarz bardzo dokładnie wszystko sprawdza.
dostaniesz dokładny opis.
ja byłam zachwycona po badaniu tym ile zobaczyłam i ile się dowiedziałam.
leżałam sobie wygodnie i wszystko oglądałam na dużym tv przede mną.
przed badaniem tez się stresowałam i nadal przed każdym stresuje. 5.12 mam połówkowe
Super ze juz polowkowe :)bedzie dobrze :)
 
reklama
Ja tez jestem juz pp wizycie dzis 12 tydz za nami wszystko w najlepszym porządku choc pojutrze prenatalne eh nawet nie wiem jak to badanie wyglada moze ktos juz po i mj pomoze,??

Normalne usg. Ja miałam i przez brzuch i dopochwowo. Lekarz na pewno Ci wszystko wytłumaczy, nie martw się [emoji8]
 
Do góry