reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

My do porodu nie wiedzieliśmy jakie imię wybierzemy, nikomu też nie mówiliśmy jakie mamy typy, jak się młody urodził oznajmilismy że urodził się David i nikt nie komentował ;) ( mieszkamy za granicą, dlatego przez v)
 
reklama
Moj m też pewnie nie będzie chciał, ale my narazie nie wybiegamy w etap imion czy wyprawki. Ostatnio miesiąc temu byłam na wizycie i czasem łapią mnie myśli czy serduszko nie przestało bić bo to ten zagrożony czas jeszcze był.

Dziewczyny ma któraś córkę, fanke krainy lodu? Moja już odlicza dni do pójścia do kina na drugą część.
Moja młoda też 'kocha' Elze ale że ma niecałe 3 lata to nawet pierwszej części nie obejrzała w domu w skupieniu, także w grę wchodzą tylko ciuchy i zabawki [emoji4]
 
U mnie tez właśnie rodzinny weekend. Krzywo na mnie patrza ze na telefonie siedze:) mi się bardzo podoba imię Tobiasz Tymoteusz albo Remigiusz a kręcą nosem wszyscy. Adaś tez im nie leży. Podoba mi się tez Piotruś ale moj brat to Piotr. Skłaniam się ku Adasiowi ale jakoś tak nie wiem. Pierwszemu synkowi od razu wiedziałam jakie nadać imię:) tez kręcili nosem ale się zawzielam:)
Adaś śliczne.
 
Jejku ja już w ogóle nie wiem co się dzieje na forum [emoji21][emoji21][emoji21] Ale naprawdę nie mam czasu ...
Jutro znowu do pracy, powrót o 17 ..
Kochane A czy któraś z Was też nie ma apetytu???
Ja nie mam mdłości, czuje się dobrze ale nie chce mi się jeść.
 
Moja młoda też 'kocha' Elze ale że ma niecałe 3 lata to nawet pierwszej części nie obejrzała w domu w skupieniu, także w grę wchodzą tylko ciuchy i zabawki [emoji4]
Moja ma 5.5 i też ma problem oglądnąć bajkę pelnometrazowa, dla niej 15 minut na abc i jej starcza. Krainę lodu jednak obejrzała i uwielbia, wyczekuje premiery.
 
Jako ze u nas teraz pewny jest chłopiec mamy: Maximilian, Korbinian i Leonhard. Córka ma na imię Elisabeth. Jako ze nie potrafimy się zdecydować jednoznacznie stwierdziliśmy ze mój mąż może wybrać imię jak dziecko po urodzeniu zobaczy bo nam się i tak podobają te same imiona :)
 
reklama
Witam się niedzielne..
U nas dziś deszczowo ale zaliczyliśmy spacerek bo moja mama zaprosiła nas na obiad :) także my dziś na leniucha..

Co do imion to od zawsze marzyłam o Wiktorze lub Wiktorii - a dziś mam 12 letniego Miłosza i 7 letnia Zuzię. Tym razem będzie Antosia :)
A teraz wracam do M bo puścił film i otworzył chipsy.. już nie mówiąc ze kupiłam sobie Warkę Radler 0% a jak smakuje :oops:
 
Do góry