reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Moj m też pewnie nie będzie chciał, ale my narazie nie wybiegamy w etap imion czy wyprawki. Ostatnio miesiąc temu byłam na wizycie i czasem łapią mnie myśli czy serduszko nie przestało bić bo to ten zagrożony czas jeszcze był.

Dziewczyny ma któraś córkę, fanke krainy lodu? Moja już odlicza dni do pójścia do kina na drugą część.

Wiesz co, ja też długo miałam takie straszne myśli..dużo się naczytałam o tym i zamiast się cieszyć, to chodziłam zestresowana. Ciąże prowadzą na NFZ i dla własnego spokoju psychicznego w czwartek byłam prywatnie na usg i okazało się,że wszystko jest w porządku [emoji1320] od tamtej pory jestem dużo spokojniejsza.
 
reklama
U mnie tez właśnie rodzinny weekend. Krzywo na mnie patrza ze na telefonie siedze:) mi się bardzo podoba imię Tobiasz Tymoteusz albo Remigiusz a kręcą nosem wszyscy. Adaś tez im nie leży. Podoba mi się tez Piotruś ale moj brat to Piotr. Skłaniam się ku Adasiowi ale jakoś tak nie wiem. Pierwszemu synkowi od razu wiedziałam jakie nadać imię:) tez kręcili nosem ale się zawzielam:)
Jak dla mnie fajne imiona wybrałaś. Mi się bardzo podobają. [emoji6]
U mnie przy pierwszej córce to do samego końca nie było wybrane imię. Pierwsze kilka dni dziecko było bezimienne, a potem i tak na imię, które wybraliśmy rodzina kręciła nosem. A nie jest jakieś szczególnie wymyślne.
Nie chcę nawet myśleć, co teraz powiedzą na moje ekstrawaganckie propozycje. [emoji1]
 
U mnie tez właśnie rodzinny weekend. Krzywo na mnie patrza ze na telefonie siedze:) mi się bardzo podoba imię Tobiasz Tymoteusz albo Remigiusz a kręcą nosem wszyscy. Adaś tez im nie leży. Podoba mi się tez Piotruś ale moj brat to Piotr. Skłaniam się ku Adasiowi ale jakoś tak nie wiem. Pierwszemu synkowi od razu wiedziałam jakie nadać imię:) tez kręcili nosem ale się zawzielam:)

Adam jest piękne [emoji173]️ sama bym tak dała ma imię,gdyby był chłopczyk, ale szwagierka ma już Adama
 
Ja dla dziewczynki miałam dużo imion w pierwszej ciąży. Dla chlopca żadnego, urodził się chłopak :) teraz jak znow będzie chłopczyk to juz w ogole nie wiem [emoji14]
 
Kochane, ja dalej z tą niedoczynnoscią 🙈
Nie nabrałyscie kg? Bo czytałam, że przyrost wagi tez jest możliwy...
Aaa i czy to depresyjne samopoczucie minęło Wam wraz z przyjmowaniem lekarstw?
Nieee. Przyrost wagi jak to w ciąży. Nie martw się. Co druga ciężarna ma coś z tarczyca
 
Hej laski! [emoji10]
Wybaczcie, że przez weekend jestem tak cicho, ale to są dla nas takie dwa rodzinne dni, które spędzamy razem i staram się zdystansować od internetu i komórki.
Nie wiem jak u Was, ale bardzo mnie denerwuje jak mój mąż cały czas z nosem w komórce i sama staram się tak nie robić, a niestety zdaża mi się to samo i nieraz usłysze od niego, że wcale lepsza nie jestem.
Forum nadrobione, widziałam zaczęłyście temat imion. Ja już mam kilka na myśli, ale mąż jest kategorycznie na nie. [emoji1] Ale co ja się będę przejmować, nie on w bólach będzię wypychał dziecko z siebie, więc niech się buja. [emoji23][emoji23][emoji23]

Miłej niedzieli dziewczyny! [emoji5]
Ojj my też zbyt często z nosami w telefonie. Staram się z tym walczyć ale nie bardzo mi wychodzi. Odkładam telefon w pokoju, pozniej mi sie przypomina że miałam coś sprawdzic albo komuś napisac i znów siedzę na tel [emoji52] smartfony to zło
 
reklama
Jak dla mnie fajne imiona wybrałaś. Mi się bardzo podobają. [emoji6]
U mnie przy pierwszej córce to do samego końca nie było wybrane imię. Pierwsze kilka dni dziecko było bezimienne, a potem i tak na imię, które wybraliśmy rodzina kręciła nosem. A nie jest jakieś szczególnie wymyślne.
Nie chcę nawet myśleć, co teraz powiedzą na moje ekstrawaganckie propozycje. [emoji1]

A jakie masz ?
 
Do góry