reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mówicie że brzuchy wam twardnieją i nospy i magnezy nie pomagają, mi też twardnieje i coraz bardziej się zastanawiam: może to normalne, może tak ma być? Może macica musi sobie ćwiczyć? Ktoś ma teraz wizytę i może zapytać lekarza czy twardniejący brzuch to takie zagrożenie dla ciąży? Albo przeankietujmy kilku lekarzy, w kupie siła! ;)
Dziewczyny nie bardzo wiem o co chodzisz twardniejącym brzuchem. Może tez mam a nie wiem. Mnie tylko pobolewa podbrzusze od wczoraj ale od dwóch dni przesądzałam
Z jedzeniem i nie wiem czy to właśnie przeżarcie nie powoduje tego uczucia.
 
reklama
O rany, dziewczyny dobijamy do 1000 strony! :) Ja nie znam płci jeszcze więc na serio nie myślę jeszcze o imionach. Dla żartu powiedziałam znajomym że jak będzie dwóch chłopców to nazwę ich Czesław i Miłosz ;) ale serio, nie mam ulubionych imion męskich, a jeśli będzie ich dwóch to w ogóle będzie dramat ;) dla syna nie mogliśmy się zdecydować, jak się urodził to dwa dni był bezimienny :p dla dziewczynek już mam sporą listę, od Eli i Laury do Róży i Lilii :)
Ja właśnie dla dziewczynki wybrałam albo Hania albo Lilka:) dla chłopca chyba Nikodem Bo pozostałe to albo mi się kojarzą złe albo już zajęte w rodzinie.
 
A ja jeśli bym miała dziewczynkę to imie bez problemu wybiorę bo duzo mi się podoba dużo gorzej z synem było w końcu wybraliśmy Natan. W sumie bardziej mąż wybrał. A teraz chyba drugi syn tez wiec z imieniem będzie jeszcze większy problem ;D Antos, Stas , Janek, Franio u nas w okol pełno tych imion i sie często powtarza.

My wybraliśmy się w góry leje cała drogę, ale trochę odpoczniemy po ostatnich przejściach ze szpitalem. Mały się popluska w basenie bo uwielbia wodę. I nie muszę gotować to największe zbawienie :D
 
Ja pierwszy raz mam wątpliwości co do imienia. Przy poprzednich ciążach to już przed miałam wybrane i nic nie zmienialismy.🙄


Mi też komentowali imiona które wybrałam. Nawet tesciu dzieciom mówił że dziwaczne, a młodszy przyszedł od niego i mi z płaczem że chce zmienić imię.

Biedny :( U nas też każde imię dziecka ( razem z bratem mamy 3 dzieci i teraz moje kolejne w drodze) komentowali A jak już się dzieciaki urodziły to się przyzwyczaili :D
 
No ja podejrzewałam ale pediatra się upierała ze to problem laryngologiczny a tu proszę. Tyle się dziecko męczyło. Teraz przynajmniej wiemy ze to alergia i można coś poradzić żeby ulżyć. Ja od dwóch dni od imprezy do imprezy. Pepkowka parapetówka:) trochę się zmęczyłam. Teraz czuje podbrzusze ze ciągnie wiec leze.

Lekarze niektórzy to zamiast zlecić zwykle badania krwi upierają się przy swoim. Ja na własną rękę zrobiłam synkowi badania krwi i poszłam prywatnie do alergologa.
Oby Twojemu już ułożyło jak wiecie jak pomóc ;)
 
Mi teściowa chciała zmieniać imie ... wysyłała smsy z propozycjami. Myślałam, że ją uduszę !!! 😡
Teraz już stwierdziłam, że powiemy dopiero jak się urodzi dzidzia 😁🤭

Blanka jednak odpada dla dziewczynki - mąż się nie zgadza 😢
 
Kochane, ja dalej z tą niedoczynnoscią 🙈
Nie nabrałyscie kg? Bo czytałam, że przyrost wagi tez jest możliwy...
Aaa i czy to depresyjne samopoczucie minęło Wam wraz z przyjmowaniem lekarstw?

Samopoczucie się poprawiło :) ja z wagą nie mam problemów. W ciąży przytyłam sporo bo 20kg ale bardzo szybko zrzuciłam. Spokojnie, możesz mieć różne objawy a możesz mieć np 1 :)
 
Mój już 10latek interesuje się piłką nożną. Najczęściej kupujemy coś nowego na treningi albo coś związanego z elektroniką :) jakiś głośnik czy słuchawki. Oczywiście na tablecie gra czy na ps4, ale tylko w weekendy. W tygodniu nie ma mowy, za dużo treningów i nauki.
Mój młodszy uwielbia Lego, ale już ma za dużo. Teraz dostanie może jakiś helikopter do sterowania.
Lego Duplo jest świetne, dla maluchów
Ja właśnie szukam przyczyny krwotokow z nosa u mojego 6latka. U nas nasilają się krwotoki w czerwcu a kończa około września. Krew się puszcza kilka razy dziennie. Nos nawilzamy mascia nisita. We wtorek mamy laryngologa,bo jeszcze miewa częste bóle głowy tak jakby od zatok. Co do kurzajek to chyba ciężko się ich pozbyć i łatwo się zarazić???
Moze wypróbujemy też audiobooki, bo tak to moi nic nie mogą oglądać. Zaraz ich nie wymioty zbiera.
Jeśli borykacie się z krwotokach to oprucz laryngologa ogarnijcie alergologa. Może ma
Uczulenie na pyłki i podrażniona ma śluzówkę i stad krwotoki. Moj miał już dwukrotnie przypalane i zamykane ogniska w nosie i joc jie dało. Dostawał katar a później krwotoki. Wyszło ze alergia.
 
reklama
Mi teściowa chciała zmieniać imie ... wysyłała smsy z propozycjami. Myślałam, że ją uduszę !!! 😡
Teraz już stwierdziłam, że powiemy dopiero jak się urodzi dzidzia 😁🤭

Blanka jednak odpada dla dziewczynki - mąż się nie zgadza 😢
Moj m też pewnie nie będzie chciał, ale my narazie nie wybiegamy w etap imion czy wyprawki. Ostatnio miesiąc temu byłam na wizycie i czasem łapią mnie myśli czy serduszko nie przestało bić bo to ten zagrożony czas jeszcze był.

Dziewczyny ma któraś córkę, fanke krainy lodu? Moja już odlicza dni do pójścia do kina na drugą część.
 
Do góry