reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

W ogóle dziewczyny muszę się Wam pożalić bo jutro jadę oddać krew i oczywiście na czczo i nie wiem jak ja to przetrwam :( dzisiaj oficjalnie weszłam w drugi trymestr ale jak mnie zassie z głodu szczególnie rano to nie ma zmiłuj, dopóki nie zjem mam mdłości i słabo mi. Mimo nawet próby zapychania się woda. Jeszcze jak będzie dużo ludzi to już w ogóle będzie po mnie :oops:
ja tez tak mam, a daleko masz? wez cos ze soba do jedzenia, rano duzo wody popijaj
 
reklama
Też czytałam, że te rozstępy to dziedziczne są więc czasami nawet najlepsze produkty nie uchronią od tego
W I ciazy smarowalam pod koniec 6-7 Mies.w sumie. Produktek mama coś tam i mialam rozstepy...kilka
Przy II ciazy zaczelam w 5 mies chyba i biooilem i nic a nic nie wyskoczylo tylko mialam te pare starych , smarowalam codziennie wieczorem. Teraz znow kupilam ale nie wiem gdzie go wsadzilam :/
 
Kobitki a używacie jakiś konkretnych balsamów, olejków czy innych specyfików już na swoje cialo? Wiem, że te rozstępy i tak dalej jak mają być to i tak będą, ale ja mimo wszystko postawiłam na mega nazwilzanie ciała. Macie coś do polecenia? Bo ja jak na razie to cała się topie w oliwce najzwyklejszej bambino :D
Ja kupiłam kilka produktów z AA i nie stosuje bo mi śmierdzą :/
Za to uwielbiam Ziaje - pod prysznicem smaruje się olejkiem tym nawilżającym a po balsamem - oczywiście tym dla dzieci od 1 dnia życia :D
 
W I ciazy smarowalam pod koniec 6-7 Mies.w sumie. Produktek mama coś tam i mialam rozstepy...kilka
Przy II ciazy zaczelam w 5 mies chyba i biooilem i nic a nic nie wyskoczylo tylko mialam te pare starych , smarowalam codziennie wieczorem. Teraz znow kupilam ale nie wiem gdzie go wsadzilam :/

Ja od początku wieczorem to jestem jak tłusta świnka od tego wszystkiego :-D :-D ale co ma być to będzie, nie będę przeżywać rozstępów, wmawiam sobie, że to takie seksowne jak u tygrysa :-D:-D
 
Kobitki a używacie jakiś konkretnych balsamów, olejków czy innych specyfików już na swoje cialo? Wiem, że te rozstępy i tak dalej jak mają być to i tak będą, ale ja mimo wszystko postawiłam na mega nazwilzanie ciała. Macie coś do polecenia? Bo ja jak na razie to cała się topie w oliwce najzwyklejszej bambino :D

Ja zwykłą oliwkę używam. W pierwszej nic nie używałam mam lekkie blade rozstępy.
 
Dziś mialam morfo i mocz i wyszly mi ketony +++ o co chodzi :( dbam o siebie zdrowo jem cukier wyszedl ok bo 84 tylko :-( :( czy moze byc przyczyną godzina? Pojechalam na pobranie po 12, po pracy. Przed laboratorium zamkniete. Caly dzien o paru łykach wody bo trzeba na czczo. Moze taka dluga przerwa od kolacji spowodowała te ketony? Przy cukrzycy mierzylam paskami ciala keton.i czasem mialam + śladowe ale nigdy +++
 
Ja kupiłam kilka produktów z AA i nie stosuje bo mi śmierdzą :/
Za to uwielbiam Ziaje - pod prysznicem smaruje się olejkiem tym nawilżającym a po balsamem - oczywiście tym dla dzieci od 1 dnia życia :D

O tak, ja ziaje też wielbie. Teraz nawet trafiłam na plyn, a raczej bardziej balsam do higieny intymnej. I tez mi sie sprawdza. Tania i dobra firma, a produkty jak ladnie pachna! ❤
 
Mokry kaszel to dobry kaszel, płuca się oczyszczają. Ważne żeby rozrzedzać wydzielinę żeby łatwiej odksztuszać i żeby na gęstej bakterie się nie rozwijały. Bez leków super jest inhalator z solą fizjologiczną 3 razy dziennie. Ważne żeby najpóźniej 2h przed snem. Inhalator to dobra inwestycja przy małym dziecku, jeszcze ci się przyda;) mnie już 2 razy w ciąży kurował, raz z kataru a raz z kaszlu mokrego
Wiem . Mam takowy (ja z tych dzieciatych) ale chodzę do pracy i jakoś brak czasu na inhalowanie. Ale chyba trzeba będzie spróbować jak nie ma wyjścia
 
reklama
Wiem . Mam takowy (ja z tych dzieciatych) ale chodzę do pracy i jakoś brak czasu na inhalowanie. Ale chyba trzeba będzie spróbować jak nie ma wyjścia
Moj syn dzięki inhalatorowi raz w życiu miał
Antybiotyk i to na zapalenie ucha bo już wyjścia nie było. A sól działa cuda. Także każda mama powinna się zaopatrzyć. Na początku dziecko się może bać ale z czasem bez problemu.
 
Do góry