reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny, a śpiecie jeszcze na brzuchu?? Ja tak, bo ciągle mi wygodnie.
Zeszlej nocy śniło mi się, że małam wizytę u lekarza, robił mi usg.. I zaczął krzyczeć, że przez swoje leżenie na brzuchu połamałam ręce maluchowi..
Właśnie położyłam się do łóżka, i oblał mnie zimny pot.. A jeśli faktycznie jest już możliwości, że zrobię krzywdę gościowi w brzuchu??
Dopóki Ci wygodnie na brzuchu to możesz spać, bez obaw. Krzywdy dziecku nie zrobisz na takim etapie ciąży leżeniem na brzuchu. [emoji6]
Ja też śpię póki mogę, bo w innej pozycji nie jestem w stanie zasnąć.
 
reklama
Po co jest wizyta na nfz jeśli nie ma usg...? Nie rozumiem co poza usg może robić co miesiąc

W ciąży nauczyłam się szydełkować z youtube. Śmigam już nieźle

U nas w luxmedzie tak samo. Bada szyjkę, bada na krześle, słucha tętna dziecka, mierzy ciśnienie o wazy.
Na zachodzie w ogóle nie robią prawie usg także to u nas tak nas rozpieszczają tymi zdjęciami :)
 
Dopóki Ci wygodnie na brzuchu to możesz spać, bez obaw. Krzywdy dziecku nie zrobisz na takim etapie ciąży leżeniem na brzuchu. [emoji6]
Ja też śpię póki mogę, bo w innej pozycji nie jestem w stanie zasnąć.
Wystarczy śmieszny sen, i człowiek wariuje i czuję się oglupiały [emoji14] ja zasypiam na brzuchu, uwielbiam!
 
@OdNowa dzięki :) mąż od 13 lat wmawia mi że, ma 182 bo tak mu wpisali do książeczki wojskowej hihi
Ja ślepa nie jestem i widzę że, ma maks 1cm więcej ode mnie haaah
 
Zazdroszczę Wam wzrostu :D
Ja całe życie najwyższa wśród znajomych :) 177cm. Z waga nigdy nie miałam problemu, chyba że z lekka niedowagą. Mam mega szybką przemianę materii.
Jedna i druga ciąże zaczynałam od 60kg przybieralam 15/16 kg ale wszystko zbieralo się w brzuchu, tyłku i piersiach. Strasznie dobrze się czułam w swoim ciążowym ciele w poprzedniej ciąży :)
Później niestety miałam trochę problemów osobistych i spadlam z waga do 56kg wrry udało się wrócić do normalnego wyglądu. I tak też obecną ciąże zaczęłam z waga 69,5..
Jestem ciekawa ile przybiore :)

Ja mam 175 cm i tez zawsze z wyższych :( ale siostra moja 180 to ma gorzej :p

Ja ciąże teraz zaczęłam z 74 kg :)
 
Kochane, przepraszam, że dopiero piszę. Opóźniła mi się wizyta, a komórka rozładowała w poczekalni i nie miałam się nawet jak odezwać. W skrócie maluch zdrowy!!! Lekarz zadowolony, powiedział, że badanie na 6+. [emoji2]
Dziewczyny, nagadam się z mężem, bo jeszcze nie opadły ekstremalne emocje z dzisiejszego dnia i odezwe się ze szczegółami. [emoji6]

Super :):)
 
Super wieści [emoji173]
Kochane, przepraszam, że dopiero piszę. Opóźniła mi się wizyta, a komórka rozładowała w poczekalni i nie miałam się nawet jak odezwać. W skrócie maluch zdrowy!!! Lekarz zadowolony, powiedział, że badanie na 6+. [emoji2]
Dziewczyny, nagadam się z mężem, bo jeszcze nie opadły ekstremalne emocje z dzisiejszego dnia i odezwe się ze szczegółami. [emoji6]
 
Jesteś drobniutka, mozesz szaleć ze szpilkami :-)

Tez swego czasu biegałam, endorfiny super rzecz. Później się przerzuciłam na pole dance i jeszcze większe endorfiny miałam :D super rzeźbi figurę i wzmacnia. :)

Szpilki to już dawne dzieje teraz zakładam jedynie na jakieś imprezy i to ciężko wytrzymać do końca. A kiedyś to się biegało nawet do pracy w szpilach :D
 
reklama
Ja też plus size, więc nie jesteś sama, startuję z 80kg przy 160cm wzrostu [emoji57]
Ja mam 1,74 i zaczęłam w sierpniu od 82,5 kg - na szczęście się utrzymuje. W poniedziałek na wizycie ważona na tej samej wadze u pani doktor, dalej 82,5 kg. Fajnie ze jest jakieś puszyste towarzystwo 8-)
 
Do góry