reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A my po wizycie wczoraj :D wszystko z małą dobrze, na Skurcze dostałam aspargin 3x1 nospe i mam dużo leżeć żeby się to nie powtarzało, duphaston nadal biorę.
O porodzie lekarz nie chciał jeszcze rozmawiać, już jestem umówiona na polowkowe na 5 grudnia.
Na ten moment mam same sukienki i różowe ubranka bo teoretycznie płeć potwierdzona przez 2 lekarzy ale trochę się obawiam... [emoji85]
Czuję już ruchy od 2-3 dni wyraźne i jestem pewna że to to, lekarz mówi że jest to możliwe więc się cieszę bardzo, chociaż to tylko takie delikatne pukanie.

Jeśli macie jakieś fajne "łupy" dla dziewczynek to pokazujcie, chętnie popatrzę :D
IMG_20191105_220109.jpeg


AA i u nas dziś 15+5 ale wg USG 16+1, jesteśmy z końca kwietnia ale od początku zaglądam tutaj, choć z lękiem.. Teraz jestem coraz bardziej spokojna, aby do połowy :)
 
reklama
A my po wizycie wczoraj :D wszystko z małą dobrze, na Skurcze dostałam aspargin 3x1 nospe i mam dużo leżeć żeby się to nie powtarzało, duphaston nadal biorę.
O porodzie lekarz nie chciał jeszcze rozmawiać, już jestem umówiona na polowkowe na 5 grudnia.
Na ten moment mam same sukienki i różowe ubranka bo teoretycznie płeć potwierdzona przez 2 lekarzy ale trochę się obawiam... [emoji85]
Czuję już ruchy od 2-3 dni wyraźne i jestem pewna że to to, lekarz mówi że jest to możliwe więc się cieszę bardzo, chociaż to tylko takie delikatne pukanie.

Jeśli macie jakieś fajne "łupy" dla dziewczynek to pokazujcie, chętnie popatrzę :DZobacz załącznik 1042265

AA i u nas dziś 15+5 ale wg USG 16+1, jesteśmy z końca kwietnia ale od początku zaglądam tutaj, choć z lękiem.. Teraz jestem coraz bardziej spokojna, aby do połowy :)
Wow :-)
Który masz tydzien ?
 
A ja z tego szczęścia , że usg ok kazala kupic mężowi bułeczki ciemne takie prosto z pieca, a ze pieczywa juz z miesiąc nie jadłam to jak wsunelam 2 sztuki z maselkiem to tak mnie brzuch rozbolal, wszystko w gardle stoi nie polecam takiego zarloctwa ze szczęścia :D
 
Kochane, przepraszam, że dopiero piszę. Opóźniła mi się wizyta, a komórka rozładowała w poczekalni i nie miałam się nawet jak odezwać. W skrócie maluch zdrowy!!! Lekarz zadowolony, powiedział, że badanie na 6+. [emoji2]
Dziewczyny, nagadam się z mężem, bo jeszcze nie opadły ekstremalne emocje z dzisiejszego dnia i odezwe się ze szczegółami. [emoji6]

Fantastyczne wiadomości!! Juz teraz możesz być spokojna :)
 
A my po wizycie wczoraj :D wszystko z małą dobrze, na Skurcze dostałam aspargin 3x1 nospe i mam dużo leżeć żeby się to nie powtarzało, duphaston nadal biorę.
O porodzie lekarz nie chciał jeszcze rozmawiać, już jestem umówiona na polowkowe na 5 grudnia.
Na ten moment mam same sukienki i różowe ubranka bo teoretycznie płeć potwierdzona przez 2 lekarzy ale trochę się obawiam... [emoji85]
Czuję już ruchy od 2-3 dni wyraźne i jestem pewna że to to, lekarz mówi że jest to możliwe więc się cieszę bardzo, chociaż to tylko takie delikatne pukanie.

Jeśli macie jakieś fajne "łupy" dla dziewczynek to pokazujcie, chętnie popatrzę :DZobacz załącznik 1042265

AA i u nas dziś 15+5 ale wg USG 16+1, jesteśmy z końca kwietnia ale od początku zaglądam tutaj, choć z lękiem.. Teraz jestem coraz bardziej spokojna, aby do połowy :)
Miesiąc i połówkowe! Aaaa jak ten czas leci!!!
Super, że wszystko jest ok :D
I zazdroszczę ruchów... Cudownie [emoji7][emoji7][emoji3590]
 
Dziewczyny, a śpiecie jeszcze na brzuchu?? Ja tak, bo ciągle mi wygodnie.
Zeszlej nocy śniło mi się, że małam wizytę u lekarza, robił mi usg.. I zaczął krzyczeć, że przez swoje leżenie na brzuchu połamałam ręce maluchowi..
Właśnie położyłam się do łóżka, i oblał mnie zimny pot.. A jeśli faktycznie jest już możliwości, że zrobię krzywdę gościowi w brzuchu??
 
Ooo a możesz wstawić jakieś zdj czy link? Szukam właśnie jakiejś kurtki ale takie z wstawką jakby dopinaną widziałm tylko w bonprixie za prawie 300 zł. Na razir sie mieszczę ale pewnie lada chwila trzeba bedzie coś kupić.
O teraz widze ze nawet 119,00 zł.
Ja jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
Nadrobiłam kilka stron, więcej nie dam rady bo znów nowe posty się produkują :)
Trzymam kciuki. Wyniki są całkiem dobre. Kiedy masz amniopunkcję?
Aniu, trzymam kochana za Was kciuki! I wierzę, że skoro zdecydowałaś się na amniopunkcję to tylko potwierdzi, że wszystko jest okey i maluszek urodzi się zdrowy! Podziwiam Cię za odwagę i spokój, musi Ci być tak bardzo trudno a jesteś tak baardzo odważna i silna!

@AtomicTOY Bardzo się cieszę z udanej wizyty! Uwielbiam czytać posty po Waszych wizytach kiedy jesteście tak szczęśliwe!

@Kiniawk Ale masz piękny wzrost! Mąż pewnie jeszcze wyższy :D

Co do wagi to zwykle miałam 57 kg przy wzroście 167 cm - obie ciąże dodały mi po ok 27 kg ale szybciutko po ciąży "zeszło" i waga wracała do normy.. W najtrudniejszym okresie (podjecie decyzji o rozwodzie) schudłam 12 kg w dwa miesiące - wtedy myślałam że wyglądam super, zaczęłam chodzić na siłownie, bardziej dbać o siebie.. I jakiś czas później poznałam mojego M - który dał mi tyle szczęścia i miłości, że przytyłam jakieś 20 kg i tym razem ciążę zaczęłam z wagą 64 kg.. w tej chwili mam 1,5 kg więcej..
 
Do góry