reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Patrzę właśnie na badania jakie mam wykonać. Morfologia, mocz, powtórzyć na toksoplazmoze badanie. I lekarz zalecił mi abym wybrała się do stomatologa na przegląd. W razie czego zacząć leczyć jeżeli jest potrzeba.
Dobrze ze mi przypomniałaś. Ja mam dentystę we wtorek na 7.30. Mam nadzieje ze niczego nie wykuka:) spoko dentystka tylko taka skrupulatna. Każe mi na kontrole dwa razy w roku przychodzić chyba ze jest coś do roboty:) a ja nie lubie do dentysty chodzic.
 
Dziewczyny jest jakaś określona ilość picia herbaty w ciąży? Na przykład takiej zwykłej z cytryną, miodem i goździkami? Grypa mnie bierze, a poza tym taka herbatka najlepiej mi wchodzi, zazwyczaj ze dwie na dzień wypije ale zastanawiam się czy to okej? Panikuje :-D
 
Dobrze ze mi przypomniałaś. Ja mam dentystę we wtorek na 7.30. Mam nadzieje ze niczego nie wykuka:) spoko dentystka tylko taka skrupulatna. Każe mi na kontrole dwa razy w roku przychodzić chyba ze jest coś do roboty:) a ja nie lubie do dentysty chodzic.
Ja mam fobie na stomatologa. I ciężko bym się wybrała. Fobia przez statyste-dentyste w dzieciństwie
 
Dzień dobry moje kochane [emoji28]
Gdzie kupujecie/macie zamiar kupić zimową kurtkę/płaszcz?
Bo ja zmarzluch jestem i muszę się już w coś zimowego zaopatrzyć, bo niestety w kurtki z zeszłego roku się nie dopinam, a jak się dopnę to o ruszaniu nie ma mowy [emoji23]
W H&M nie ma nic ciekawego, bonprix nie moja bajka, na zalando w znośnej cenie tylko kilka sztuk i też nic ciekawego, a 500 zł nie zamierzam wydać na jedną zimę [emoji2957]
Ja mam płaszczyk, który dostałam w prezencie dwa lata temu - za duży dwa rozmiary [emoji849] liczę, że teraz będzie w sam raz i nie będę musiała nic nowego kupować [emoji120]
 
Ja mam fobie na stomatologa. I ciężko bym się wybrała. Fobia przez statyste-dentyste w dzieciństwie
Oo ja miałam to samo. Cholerna dentystka w dziecieństwie robiła mi wszystko na żywca. Jak sobie to przypomne to mnie wzdryga, aż żal mi małej samej siebie.
Ale z kolei jak przypomne sobie jak ją ugryzłam w palucha to mimowolnie szczerze się od ucha do ucha. [emoji23]
Teraz na szczęście już nie boje się dentystów. Mam swojego sprawdzonego.
 
reklama
U mnie właśnie lekarz nie był zbytnio zadowolony jak chcieliśmy wejść razem. I powiedział, zapraszam tylko pacjentkę Dlatego też myślę o USG w grudniu przed świętami u innego lekarza i żeby z mężem pójść.
Mój lekarz sam się pytał czy partnera nie chcę zaprosić, kiedy go za pierwszym razem zostawiłam przed gabinetem. Od tej pory wchodzi za każdym razem.
 
Do góry