reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

@roza_21
Szybko zleci. [emoji4] fajnie ze bobas ok.

@OdNowa
Gratuluję dziewczynki.!


@Kffiatek
I mi się ten podoba. Używany też drogi bo około 4500-5500 ale ale ale..
Zerkam na olx-y na wyspach i tam sprzedają używki od 500-700 euro więc różnica jest.

A ja plącze się dziś bez celu.. Aby tylko zabić czas i aby minął kolejny dzień. Dopadł mnie kiepski humor.. Doskwiera mi ta samotność w domu.. Jeszcze jakieś 130 dni w pojedynkę.. To w sumie pikuś w porównaniu do już 2,5 roku oddzielnie ale każdy dzień się tak dluuuuzy..
 
reklama
Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt! Rozpływam się nad Waszymi zdjęciami. Podnoszą mnie teraz na duchu, ze wszystko będzie dobrze.
Nie cytuję Was, bo z telefonu jakoś ciężko mi idzie, a nie mam teraz warunków na nic innego.
Brzuch zaczyna się nad linia majtek :) nie spotkałam się z tym żeby było niżej nawet w zaawansowanej ciąży
 
Mi tez włosy lecą jak szalone. Wszędzie ich pełno, a jak czesze po myciu to dosłownie przerażona jestem. Gdzieś wyczytałam, ze tak się może dziać jak się bierze heparyne, a ja właśnie kłuje się codziennie.

Dzis na obiad postanowiłam zrobic tradycyjnego schabowego z kapusta zasmażana. I jak zaczęłam kroić kiszona to nie mogłam się opanować i zjadłam z pół opakowania :cool2: Trzeba było jechac po kolejna, bo nie byłoby z czego do obiadu zrobic:-) :) Normalnie jakbym nigdy kapusty kiszonej nie jadla:)
O matko ja tez od dwoch dni zajadam sie kapusta kiszona:)
 
@roza_21
Szybko zleci. [emoji4] fajnie ze bobas ok.

@OdNowa
Gratuluję dziewczynki.!


@Kffiatek
I mi się ten podoba. Używany też drogi bo około 4500-5500 ale ale ale..
Zerkam na olx-y na wyspach i tam sprzedają używki od 500-700 euro więc różnica jest.

A ja plącze się dziś bez celu.. Aby tylko zabić czas i aby minął kolejny dzień. Dopadł mnie kiepski humor.. Doskwiera mi ta samotność w domu.. Jeszcze jakieś 130 dni w pojedynkę.. To w sumie pikuś w porównaniu do już 2,5 roku oddzielnie ale każdy dzień się tak dluuuuzy..
Ojej a czemu w pojedynkę? Na pewno mówiłaś ale doczytać Was po 4 dniach nieobecności jest niewykonalne
 
Dobry specjalista na prenatalnych dostrzeże płeć ale żaden nie powie że to na 100% :)
Moj w 13 tyg powiedział ze chłopak ale mamy sie nie przyzwyczajać do tej mysli a za miesiąc potwierdzi juz na 100%
Na kolejnej wizycie w 17tc powiedział "nie mówcie mi jaka wam płeć mówiłem, zobaczymy czy sie zgadza, po czym po chwili spytal "chlopak" ?
Zgadzalo się;)
 
Dobry specjalista na prenatalnych dostrzeże płeć ale żaden nie powie że to na 100% :)
Moj w 13 tyg powiedział ze chłopak ale mamy sie nie przyzwyczajać do tej mysli a za miesiąc potwierdzi juz na 100%
Na kolejnej wizycie w 17tc powiedział "nie mówcie mi jaka wam płeć mówiłem, zobaczymy czy sie zgadza, po czym po chwili spytal "chlopak" ?
Zgadzalo się;)
To zależy od ułożenia dziecka, czasem nie widać :)
 
Dziewczyny a możecie mi podpowiedzieć gdzie ma rosnąć i odstawać prawidłowo brzuszek ciążowy, pod linia majtek czy nad? Bo zaraz nad „myszka”(ze tak ja nazwę hihi) mam wypuklenie ale malutkie, natomiast górna cześć brzucha już sporo odstaje w sensie tutaj gdzie jest pępek nad i pod. I nie wiem czy to moj tłuszcz czy dzidzia? :oo2:
Może to pomoże :)
354AC832-CAB4-48E6-9CE4-7E633CE358D5.jpeg
 
To mi powiedział jeszcze lepiej : no ja widzę, że tak na 50%, ze chlopak haha myślę sobie Wow skąd on to wie hahaha no , ale za miesiąc okazało się, że chłopak woec dobrze strzelil
 
reklama
Do góry