reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ojeeeej, nie lubię się „chwalić”, raczej zazwyczaj się wstydzę jak ktoś mnie wypytuje
Ale jeśli chcecie obejrzeć to zapraszam na fanpage na Facebooku
Torty na Wypasie (Konin) :)
Cuda !! :) Konin nie jest tak daleko mnie więc może kiedyś się do Ciebie zgłoszę :D

My zaliczyłyśmy spacer. Mój brzuszek zaraz dodam do wątku brzuszkowego - dopiero 11tc w trakcie a jest już taki jaki miałam z małą w 18 gdzieś tygodniu!
 
reklama
Nie rozumiem tych testów papa:/
Myślałam ze ryzyko i ryzyko skorygowane jest dopiero po otrzymaniu pappa z krwii?

Moja ginekolog mówi ze jak ryzyko jest 1:5000 to Ok a jak poniżej to już dalsza diagnostyka? Pogubiłam się :(((

A ile Ty masz lat jeśli mogę zapytać?
Podają najpierw podstawowe z wieku (ja mam słabe bo mam 38 lat), a potem korygowane z USG, a potem jeszcze raz korygowane o biochemię.
 
Dzień dobry. Za wszystkie wizytujace, które jeszcze czekają trzymam kciuki. wszystkie dziewczyny już po wizycie bardzo się cieszę, że wszystko dobrze. Nie zauważyłam żadnych złych wieści [emoji848][emoji848]
Ja oczywiście podrzemalam, zaraz lecę po dzieci do przedszkola. Dzisiaj pierwsza wizyta moich córek u fryzjera, w końcu uwolnie się od długich włosów [emoji23][emoji23][emoji847][emoji847]
Swoje też chcę ściąć, lecą mi jak oszalałe. :( przynajmniej do ramion, chyba że mnie poniesie [emoji23][emoji189]
Miłego dnia i dobrego samopoczucia życzę!
 
Ja jeszcze czekam z wyprawka do polowkowych. W poprzedniej ciazy najpierw miala byc dziewczyna a wyszedl chlopczyk.
Wogole jak bedzie drugi chlopczyk to w zasadzie wszystko mam. Dokupie tylko jakies drobiazgi. Jak dziewczynka to ubranka dokupie. Bo wozek, fotelik itp. to mam w neutralnych kolorach.
 
Piekna córcia :*
Ja tez nie lubię jak ktoś zaczyna mnie „macać” po brzuchu.. mój M widząc ze mnie to irytuje sprostował kiedyś takie zachowanie - ze skoro to tez jego dziecko to dlaczego tatusiów nie głaszcze się po.. i mam spokój :-D
My już po wizycie! Oszalałam dziś ze szczęścia - nasze 8 cm okazało się być dziewczynka :rolleyes:

Zobacz załącznik 1041253
I od razu musieliśmy to przypieczętować :yes:

Zobacz załącznik 1041254
 
Ja wierzę w kształt brzucha z synem miałam mała piłeczkę z przodu a teraz z córką brzuch zaczyna mi się na plecach.
Brzuch na plecach zrobil mi dzien :) :) :) :)
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi odnośnie macierzyńskiego nie mniej jednak chyba i tak się przejdę do ZUS żeby dowiedzieć się jakie kroki mam poczynić po porodzie[emoji85]
To skoro wybierasz się do najpewniejszego źródła inf, to napisz potem prosze czego udało Ci sie dowiedziec:)
 
reklama
Do góry