reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja tez nie lubię jak ktoś zaczyna mnie „macać” po brzuchu.. mój M widząc ze mnie to irytuje sprostował kiedyś takie zachowanie - ze skoro to tez jego dziecko to dlaczego tatusiów nie głaszcze się po.. i mam spokój :-D
My już po wizycie! Oszalałam dziś ze szczęścia - nasze 8 cm okazało się być dziewczynka :rolleyes:

Zobacz załącznik 1041253
I od razu musieliśmy to przypieczętować :yes:

Zobacz załącznik 1041254
Który to tydzień? :) gratuluję dziewczynki <3
 
reklama
Jeśli chodzi o ciuszki to mam „wtyki” i kupuje ubranka z H&M przynajmniej 30% taniej. Wiec teraz będę polować na te dziewczęce malusie śliczności!
 
Tak, do mnie lub @MB91. Chcemy już wysłać wiadomość kto ma być w zamkniętym wątku. Oczywiście jak ktoś tu jest z nami A przeoczył to dodamy :)
Możecie pomyśleć nad moją osobą. Nie udzielam się bardzo często ale czytam od września jakoś. Jeżeli to już ten czas na zaufana grype to ok, jeżeli jeszcze nie tez nic się nie dzieje.

USG za 3 godz. Już nie mogę wysiedzieć w domu, nosi mnie.
 
Dziewczynki poczekajcie z tymi tematami wyprawkowymi do czasu az bedziemy miec wątek zamkniety ;) żeby się nie musieć powtarzać
 
Dziś 15 (14+1). Oczywiście lekarz powiedział ze nie da 100% na tym etapie ale widać było dwie II i nic nie „dyndało” między nóżkami..
U mnie też wstępnie kobietka, ale ciekawe czy na polowkowym potwierdzi <3 Ja się jeszcze wstrzymuje z kupnem takich dedykowanych rzeczy heh
 
Ja tez nie lubię jak ktoś zaczyna mnie „macać” po brzuchu.. mój M widząc ze mnie to irytuje sprostował kiedyś takie zachowanie - ze skoro to tez jego dziecko to dlaczego tatusiów nie głaszcze się po.. i mam spokój :-D
My już po wizycie! Oszalałam dziś ze szczęścia - nasze 8 cm okazało się być dziewczynka :rolleyes:

Zobacz załącznik 1041253
I od razu musieliśmy to przypieczętować :yes:

Zobacz załącznik 1041254
Zazdroooo [emoji3059][emoji3590][emoji3059][emoji3590] Cudowne [emoji7]
 
Ja tez nie lubię jak ktoś zaczyna mnie „macać” po brzuchu.. mój M widząc ze mnie to irytuje sprostował kiedyś takie zachowanie - ze skoro to tez jego dziecko to dlaczego tatusiów nie głaszcze się po.. i mam spokój :-D
My już po wizycie! Oszalałam dziś ze szczęścia - nasze 8 cm okazało się być dziewczynka :rolleyes:

Zobacz załącznik 1041253
I od razu musieliśmy to przypieczętować :yes:

Zobacz załącznik 1041254
Ale zazdroooo! Śliczna dzidzia!!! [emoji3531]
Ja w czwartek wizytuje i mam nadzieję, że i u nas będzie wszystko ok i będzie dziewczynka[emoji4] choć uciesze się co będzie byle zdrowe :) gratulacje :)
 
reklama
Zauważyłam, że u mnie poradni insczrj. Rano pobrali krew. Potem wywiad z genetykiem. Usg. I za 2 tygodnie na wizytę do genetyka na omówienie wyniku. Dziś mi tylko doktor na usg powiedział, że tu wszystko jak należy jest....
 
Do góry