reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Cieszę się, że komuś się przyda :) a macie pomysł na apteczke? [emoji14] nie mogłam się skupić na tym w książce. Kiedyś muszę do tego usiąść hah tyle jest tych specyfików.
Myślę że dlatego maluszka niewiele trzeba ;)
Witamina d3 i paracetamol w czopkach.
Ewentualnie plasterki aromactiv...
Przydaje sie też aspirator do nosa na katar


Chociaż ja na poczatku nic nie kupowalam, dopiero pediatra dała zalecenia ;)
 
reklama
Ja dalej w szpitalu od jednego lekarza do drugiego bo u nas wygląda to inaczej ale zaraz mnie wpisza na kolejna wizyte i jeszcze badanie krwi i moczu i do pracy.

Jak mowilam dzidzi nie mierza poza crl wiec mamy 5.61cm szczescia [emoji16] Na cale szczęście jest tylko jedno, to bylo moje podstawowe pytanie. Według USG wszystko wyglada dobrze, dzidzius nie chcial współpracować bo spał, jedynie sie przeciagal [emoji23][emoji23][emoji23] Najlepsze ze spał prawie caly czas z rączkami za głową [emoji16] Próbowaliśmy go poruszać głowica od USG (mialam normalne przez brzuch) ale tylko bardziej sie przeciagal [emoji23][emoji23][emoji23]
Moj jedyny blad ze az 3 razy poszlam siusiu wiec pecherz pusty i gorzej bylo widac ale widzialm, 2 raczki, 2 nozki i nawet oczka bylo widac wiec jestem szczęśliwa [emoji6]Zobacz załącznik 1041243Zobacz załącznik 1041244
Super, gratuluję [emoji255][emoji7]
 
Ja rozumiem, ze sie cieszy. No ale wciaz czuje jakby to byla ingerencja w moja strefe intymna. Szczegolnie tak z zaskoczenia. Ale co zrobic, przeciez nie zaczne lapac kobiet za cycki zeby sie zemscic ;) ...
Ja tez bardzo tego nie lubie, w ogole nie lubie jak mnie dotykają mniej lub bardziej obce osoby ...
 
Mnie tesciowa zlapala w sobote za brzuch bez pytania (nienawidze tego) i mowi "Czesc malutki" (bo ma jakas obsesje ze teraz ma byc chlopiec)
To ją popraiwłam "cześć Bąki" :D. Nie załapała o co mi chodzi ;D

Ja też nie lubię dotykajacych brzuch. Przecież normalnie się po brzuchach nie macamy. Jeszcze jak ktoś spyta to niech będzie ( ktoś bliski) A tak to jedyna osoba , poza tatusiem dzidziusia , która może głaskać brzuch to syn.
 
Ja rozumiem, ze sie cieszy. No ale wciaz czuje jakby to byla ingerencja w moja strefe intymna. Szczegolnie tak z zaskoczenia. Ale co zrobic, przeciez nie zaczne lapac kobiet za cycki zeby sie zemscic ;) ...
Hahaha przepraszam, ale wyobraziłam to sobie.
A tak na serio, mogła zapytać czy może dotknąć. To byłoby bardziej na miejscu :)
Ja tez nie lubię jak ktoś zaczyna mnie „macać” po brzuchu.. mój M widząc ze mnie to irytuje sprostował kiedyś takie zachowanie - ze skoro to tez jego dziecko to dlaczego tatusiów nie głaszcze się po.. i mam spokój :-D
My już po wizycie! Oszalałam dziś ze szczęścia - nasze 8 cm okazało się być dziewczynka :rolleyes:

1A0145A8-C4EE-4765-9AD2-CECC405B7F65.jpeg

I od razu musieliśmy to przypieczętować :yes:

image.jpg
 
reklama
Ja tez nie lubię jak ktoś zaczyna mnie „macać” po brzuchu.. mój M widząc ze mnie to irytuje sprostował kiedyś takie zachowanie - ze skoro to tez jego dziecko to dlaczego tatusiów nie głaszcze się po.. i mam spokój :-D
My już po wizycie! Oszalałam dziś ze szczęścia - nasze 8 cm okazało się być dziewczynka :rolleyes:

Zobacz załącznik 1041253
I od razu musieliśmy to przypieczętować :yes:

Zobacz załącznik 1041254
Gratulacje!!!!! Cudna fotka
 
Do góry