reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Tak :)
sprawdzalam dodatkowo czy jest na liście lekarzy z uprawnieniami, i jest.
Ja prowadzę u niego ciąże.
Ma wszystkie uprawnienia z pewnością, prowadził nas w Invicta i wiele mu zawdzięczamy, ale ta jego mrukowatość jest czasem irytująca ;) Jak to mówiły panie z rejestracji: trzeba wiedzieć jakie pytanie zadać :)) On ma też prywatną praktykę czy chodzisz do kliniki?
 
reklama
NT 2.4mm
Crl 66.0 mm
U mnie nt wyszlo 2.2 przy crl 59. Lekarz powiedzial wlasnie ze gorna granica i troche sie stresuje. Ale tez ciezko mu bylo dobrze uchwycic maluszka bo ciagle sie wiercil. No ale nie ma co sie na zapas denerwowac zawsze to w gracicy normy. Teraz tylko czekac do pelnego wyniku. Tam gdzie bylam jest to tak zrobione ze pelny wynik zawsze odbiera sie u genetyka dlatego tyle czekania.
 
Ma wszystkie uprawnienia z pewnością, prowadził nas w Invicta i wiele mu zawdzięczamy, ale ta jego mrukowatość jest czasem irytująca ;) Jak to mówiły panie z rejestracji: trzeba wiedzieć jakie pytanie zadać :)) On ma też prywatną praktykę czy chodzisz do kliniki?

O tak, ta mrukowatosc jest straszna. Nie jednokrotnie powtarzam pytanie "słucham, słucham?" hihi
A jak po 3wizycie zapytałam o coś co mnie nutrowalo, i rozgadal się tak, że nie odgrywał oczu od moich, to aż mi się głupio zrobiło hahaha jak nie on :)
Chodzę no przychodni ginekologiczno-polozniczej w Rumia biała-rzeka
 
Dziewczyny czy wy tez trzesiecir sie jak galareta przed wizyta ??ja jeszcze 5h chyba zwariuje dotykam ciągle tych piersi czy bola czy nie wraca bol ale niestety nic nie czuc...

No ja siebie nie poznaję, wczoraj pojechałam na dodatkową wizytę poza planem, bo już mi myśli w głowie nie dawały żyć. Stres jak nigdy dotąd.
 
Miałaś rano genetyczne? Wszystko w porzadku? :)
Ja ten swój wynik 1:2586, rozkminiam tak, że ustawiam obok siebie 2586 ciezarnych i co tyle kobietek jedno dzieciątko ma wadę genetyczną.. Więc nie ma co się zamartwiac
Wczoraj rano miałam USG genetyczne i wynik tego papp-a. Budowa dzidzi jest prawidłowa, przezierność karkowa 2,6mm przy CRL 72,4mm, kość nosowa widoczna. Ogólnie wszystko chyba w normie. Reszta trisomii 1:20000 tylko ta jedna 1:2141 i dlatego mnie to trochę zmartwiło, a lekarz nic mi nie powiedział na ten temat...
 
reklama
Do góry