reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dziewczyny czy wy tez trzesiecir sie jak galareta przed wizyta ??ja jeszcze 5h chyba zwariuje dotykam ciągle tych piersi czy bola czy nie wraca bol ale niestety nic nie czuc...
 
Witajcie... dzisiaj w nocy coś ze mnie ciekło, aż się obudziłam :( rano napisałam do gina i podejrzewa infekcje bakteryjną. Znowu muszę brać leki, tym razem dopochwowo. A tak uważam na siebie, śpię nawet bez majtek bo tak niby lepiej i i tak coś się zawsze przypałęta. Do tego poszłam zrobić dzisiaj te papp-a i wolne bhcg czyli dziś już będę miała wynik. A jak się naczytałam ewentualnych skutków ubocznych tego leku, co mi zapisał to aż strach się bać.

Miała któraś styczność z lekiem „Fluomizin” ?
 
Witajcie... dzisiaj w nocy coś ze mnie ciekło, aż się obudziłam :( rano napisałam do gina i podejrzewa infekcje bakteryjną. Znowu muszę brać leki, tym razem dopochwowo. A tak uważam na siebie, śpię nawet bez majtek bo tak niby lepiej i i tak coś się zawsze przypałęta. Do tego poszłam zrobić dzisiaj te papp-a i wolne bhcg czyli dziś już będę miała wynik. A jak się naczytałam ewentualnych skutków ubocznych tego leku, co mi zapisał to aż strach się bać.

Miała któraś styczność z lekiem „Fluomizin” ?
Spokojnie kochana skoro lekarz zlecil to napewno wie co robi przeciez chodząc do niego mu ufasz
 
Kinia

A powiedz mi w ogóle czy w tym Twoim wyniku lekarz brak pod uwagę kość nosową w systemie? Bo u mnie z kością uwzględnieniona wyszło 1:3000 ale mój lekarz robi te nadanie restrykcyjna metoda i nie dodaje info o kości..
Ciekawe jak inni lekarze..
Wrzucę Ci cały mój wynik, dostałam coś takiego
IMG_20191031_141335.jpeg
IMG_20191031_141415.jpeg
 
Tętno 166, kość nosowa na szczęście widoczna, bo inaczej już bym nie miała nadziei. Jakie u Ciebie były parametry? Chyba że nie chcesz do tego wracać [emoji53]
Czyli tetno i kosc nosowa ok. A nt tylko nieznacznie podwyzszone bo do 2,5 jest norma w niektorych krajach nawet do 3. Badz dobrej musli bedzie ok.
U mnie bylo nt 4,8, kosc nosowa widoczna (ale to glownie dotyczy zd a u nas byl patau). Tetno w okolicach 190. Miedniczki nerkowe powiekszone i cos z raczka. Ale to bylo na usg w 13 tygodniu. Potem w kolejnych dochodzily coraz to inne nieprawidlowosci.
 
reklama
Do góry