reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
czemu byś nie włożyła? tzn na pewno pojadę do sklepu na konsultacje ale skoro jest od 0 to chyba można...? mam do wyboru obrotowy na wypasie po córce albo łupinę 3w1 której wolałabym nie używać.

Czytałam że tak naprawdę żaden fotelik nie jest od 0. Dziecko powinno stabilnie siedzieć w foteliku. Wcześniej tylko lupina
 
Ja takie miałam. Nie wiadomo z czego to u mnie wynikało. W sumie to już nie pamiętam bo miałam to jakieś 3 tygodnie temu. Nie zagrazalo to dziecku, ale od razu umówiłam się ja wizytę u lekarza pamiętam.
Ja mam równe 30 lat. Rocznik 89
Właśnie raczej nie. W ogóle to mam czysto, bo sprawdzam papier za każdym razem, tylko właśnie jakieś takie przypadkowe glutki się pojawiły i nic poza tym. No cóż, wizytę mam 6.11. i jak nic do tego czasu się nie „pogorszy” to zapytam dopiero mojego gina.
 
Ginekolog miwiła że to normalne. Może nie u każdej wystąpić ciężarnej.



Mój rocznik. Tylko jeszcze nie skończone bo dopiero grudzień
to prawie rok różnicy między nami bo ja ze stycznie 1991 jestem :)
Właśnie raczej nie. W ogóle to mam czysto, bo sprawdzam papier za każdym razem, tylko właśnie jakieś takie przypadkowe glutki się pojawiły i nic poza tym. No cóż, wizytę mam 6.11. i jak nic do tego czasu się nie „pogorszy” to zapytam dopiero mojego gina.
A może po seksie? Mi się zdarzyły plamienia zaraz „po”.
 
reklama
Do góry