reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

Hej dziewczyny!!
Jak wasze mdlosci? U mnie zaczal aie 10 tc. I juz mam dość. Kiedy one minął i będzie normalnie. Czekam na badania prenatalne za 3 tyg. i juz sie schizuje nimi, bo pierwsze tyg. ciazy nie byly spokojne. Przeziebienie oraz opryszczka.
Z każdym dniem powinno być lepiej. Im bliżej trymestru drugiego, tym lepiej . Tylko cierpliwość... Łatwo się mówi , ale nic nam.nie pozostaje. No i nie schizuj. Mnie doktor zawsze podkreśla ,żeby być dobrej myśli. W pierwszej ciąży , w pierwszym trymestrze tak mnie rozłożyło okrutnie grypsko ,że 2 tygodnie z łóżka prawie nie wstawałam z antybiotykiem . Bądź dobrej myśli :)[emoji3590]
 
reklama
Ja mam prenatalne za tydzień w czwartek :D ale jestem dobrej myśli. Nie stresuje się jakoś szczególnie o dziwo.. Może mnie stres przed wizytą dopadnie.. Za to jak kicham lub mocno kaszle to czuję chwilowy ból po prawej stronie podbrzusza. To normalne czy mam się bać? To tylko chwilowy ból zaraz po ostrym kichnięciu (trochę jak kolka tylko w okolicy jajnika ;p).
 
Witajcie.
Powodzenia na badaniach! Kciuki zaciśnięte :)

@CatsMum normalne, też tak mam.

Jeśli chodzi o ból kręgosłupa to niestety - ja mam z nim problemy i miałam do końca ciąży. Boli non stop i nie bardzo mam na to radę, masaże pomagają troszkę :) Ja to się boje porodu hihi, bo miałam bóle krzyżowe :p
 
Witam się i ja piątkowo.

Trzymam kciuki za wizyty!

Koszmarny dzień za mną.. Czułam się jak dętka.. Zawroty głowy.. Słabo..

Niestety dopóki nic nie zjem rano to jest ok. A jak tylko coś mam w żołądku to zaczyna mnie mdlić... Całkiem odwrotnie niż na początku.. Normalnie odechciewa mi się mi się jeść..
Dziś robię test. Do tej pory jadłam codziennie owsiankę na mleku.. Od dziś kanapki.. Zobaczymy czy to będzie miało znaczenie na występowanie mdlosci..

13 t 2 d u nas dziś. Wow jak ten czas szybko leci [emoji4][emoji106]
 
Witajcie.
Powodzenia na badaniach! Kciuki zaciśnięte :)

@CatsMum normalne, też tak mam.

Jeśli chodzi o ból kręgosłupa to niestety - ja mam z nim problemy i miałam do końca ciąży. Boli non stop i nie bardzo mam na to radę, masaże pomagają troszkę :) Ja to się boje porodu hihi, bo miałam bóle krzyżowe :p
Ufff.. Dziękuję.. Uspokoiłaś mnie :D

Mi na szczęście z plecami nic nie jest, ale mam inny problem. Mam dysplazje w kolanach i jeszcze przed ciąża zaczęły mi doskwiersć biodra.. Mam podejrzenia, że i tam mi się dysplazja ujawniła, ale nie zdążyłam pójść do lekarza przed ciążą.. A teraz coraz częściej bolą mnie te biodra bo wszystko w środku się rozszerza... Lekarka mi
 
reklama
Ja mam prenatalne za tydzień w czwartek :D ale jestem dobrej myśli. Nie stresuje się jakoś szczególnie o dziwo.. Może mnie stres przed wizytą dopadnie.. Za to jak kicham lub mocno kaszle to czuję chwilowy ból po prawej stronie podbrzusza. To normalne czy mam się bać? To tylko chwilowy ból zaraz po ostrym kichnięciu (trochę jak kolka tylko w okolicy jajnika ;p).

Jak byłam przeziębiona miesiąc temu to przed każdym kichnięciem łapałam się za pachwiny bo inaczej bolało :) to chyba normalne, kończę już 12 tydzień i brzuch cały czas mnie ciągnie
 
Do góry