reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mój gin powiedział zeby zmieścić się w terminie 11tc 13tc czyli 12+7 jest okJa również mówiąc o prenatalnych mam na myśli tylko usg. :)
Skończyłam w weekend 34 lata, więc jeszcze mieszczą się w tej granicy wieku gdzie nie wymagają, jeśli wszystko jest ok w trakcie wywiadu :)
Spóźnione życzenia urodzinowe [emoji8][emoji8][emoji8] Wszystkiego najlepszego [emoji324][emoji898]
 
reklama
Dziękuję za rady dot. Anemii :D zakwas buraczany mam, dostałam w ten weekend od teściowej. Ile tego należy dziennie wypijac? Bo jakoś mi nie wchodzi to wcale... :/ szpinak uwielbiam ale też nie mogę go jeść codziennie bo mi zbrzydnie i nie ruszę wcale.. :/
 
@luna91
@katv

Ja też 28 :)
Też robię samo USG bez PAPPY na razie, jeżeli coś zaniepokoi lekarza, wtedy będę się zastanawiać.

Były tutaj dziewczyny z pod Krakowa.
Prywatnie i na fundusz VOLUMED na ul Zdrowej i DBAMY o MAMY - jedne z najczęściej polecanych placówek wykonujących USG prenatalne i dobre ceny :)
 
Co dzisiaj pichcicie?
U mnie dzisiaj kalafiorowa mniam !!![emoji13]
Mi ogólnie najlepiej wchodzą zupy w ciąży.

Ja miałam dzisiaj Bolognese robić.... chodziło za mną kilka dni. Ale właśnie odwiedziła mnie mama z ciastem i już jestem najedzona na cały dzień :)
Czasami zazdroszczę tym z Was, które nie mają apetytu :o
 
reklama
Do góry