reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2020

Kochane ja już drugi raz tuliłam toaletę dzisiaj :(a pomyśleć, że jeszcze do niedawna cieszyłam się brakiem wymiotów i liczyłam, że pierwszy trymestr przejdzie mi pomijając ten obiaw...mam nadzieję, że u Was znacznie lepiej

Bardzo Ci współczuję. :( ja też miałam takie dni i dzisiaj też się zapowiada....
 
reklama
Ja Prenatalne mam 14.11 będzie to 11+6. Prywatnie u lekarki która się głównie tym specjalizuje. Moj gin mi ja polecił. Ja ogólnie czuje się rozedrgana od trzech dni i brzuch mi urósł. Nawet dresy mnie już uwierają. Masakra jakaś.
 
Hmmm tak czytam Was i nie za późno idę? 12+7! To praktycznie koniec 13 tygodnia .. ;)
Mi lekarz kazał w 12 tygodniu bo ten tydzień ponoć jest najlepszy ale dlaczego to nie wiem. Zależy od lekarza chyba. Ale hak dzwoniłam żeby się umówić to pani na recepcji tez pytała który tydzień i mówiła ze w 12 najlepiej.
 
Hej, a ja nie robie prenatalnych. Tzn, robie zwykle usg w przyslzym tygodniu. Mam 28 lat. Uznalam, ze ewentualnie jak lekarza cos zaniepokoi to zrobię.
 
Dzień dobry [emoji4]
Tyle postów naskrobałyście, że aż ciężko się do wszystkich odnieść.

Ja prowadzę ciąże na NFZ, więc i wszystkie badania tak robię.

@Luxuorius jak się czujesz? Fizycznie oczywiście.

@ew18elina511 nadal trzymam kciuki. Daj znać jak beta.
Dziękuję, krwawienia słabe, za tydzień w srode mam wizytę u ginki z ciszy z synkiem. Póki co muszę zainteresowac się badaniami na toksoplazmoze, mutacje mthfr i trombofilie. Zobacze co ona mi powie
 
Ja jeszcze nie wiem kiedy mam prenatalne. W Czwartek mam wizytę, więc się podpytam.
A ja dzisiaj pierwszy raz zwymiotowalam co najlepsze z głodu [emoji1787]
Mamusie A czy Wy pijecie kawę? 3 mam kciuki za wszystkie wizytujace[emoji4]
 
reklama
To teraz trzymajcie kciuki za mnie. Niedlugo jade na druga bete i jutro bd wszystko jasne.
Moze jesli mi sie uda sprobuke doputac pania w laboratorium jak wyszla piatkowa beta. Z jednej strony nie chce wiedziec a z drugiej musze bo jutro bd musiala poimformowac meza i wspolnie bd musieli podjac decyzje czy jest ok i zostsje za granica czy niestety lipa i bd musial wracac.
Kochana masz już wyniki ?
 
Do góry