reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Przecież cała ciąże się nie przechodzi z nudnościami. Brak objawów to żaden znak. Po prostu różne organizmy w różnych momentach różnie reagują.

Mnie ostatnio często boli brzuch i latam do kibelka. Ale nie wiem czy to brzuch czy to żołądek. Ale staram się podchodzić do tego na spokojnie. Co ma być to będzie. Natura najlepiej wie:)
Mnie też boli brzuch :/ nawet jak chodzę ostatnie dwa dni to czuje kłucie w pachwinach i ogólnie całe podbrzusze. Wczoraj ginekolog badał i powiedział, że książkowego dlatego nic tylko no spa zostaje i trzeba przeczekać :)
A z tymi nudnościami to fakt - raz są, raz ich nie ma. Wciągnęłam dwie bułki z pasztetem, gdzie wczoraj nie byłoby o tym mowy i popiłam Inką, której wcześniej nie lubiłam. :) Także raz jest tak, a raz tak - ale wiadomo, każda się martwi i to na maxa.
A ja czytałam ze sery polskich producentów są wykonywane z mleka pasteryzowanego i można je jeść :)
tak - z pasteryzowanego można. Chociaż ja w poprzedniej ciąży miałam takie parcie na carpaccio, że dwa razy odpuściłam i zjadłam. Miałam szczęście bo to surowe mięso.... już teraz nie zrobię tego błędu.
Dziewczyny, czy cc czy sn nieważne-ważne żeby wszyscy byli zdrowi i cali! Czasami to wybór, czasami mus.
Ja rodziłam 5 godz po wywolaniu naturalnym przez męża [emoji23]
Po tym czasie naturalnego porodu, do 7 cm rozwarcia, bez znieczulenia. Okazało się że się nie udało, na samym końcu nie mogła córka wejść w kanał rodny. Także miałam dwa porody [emoji53]
Teraz bym chciała naturalnie żeby być szybciej zdolna do opieki bo to będzie drugie dziecko [emoji16] ale nigdy nie wiadomo. Pamiętam jak byłam świeżo po porodzie to chciałam tylko cc bo nawet mąż który wtedy trzymał mnie za rękę nie chciałby znowu być przy naturalnym... Bo masaż szyjki macicy to jest najgorsze co znam [emoji57]
Spokojnie dziewczyny, damy radę-tak myślę!
Pozdrowienia!
no właśnie to najgorsze, że czasem chcesz SN, a potem i tak CC musi być. Ja jak rodziłam to mówiłam, że nigdy więcej dzieci, i porodów :D I co? Dostałam mysiulę swoją na piersi i stwierdziłam w mig, że mogłabym jeszcze raz się tyle wycierpieć dla takiego cudu :) Liczę, że drugi poród będzie łaskawszy i że obejdzie się bez masażu szyjki bo to również dla mnie hard Core na maxa !
Rozumiem Cie. To moja piata ciaza. Póki co tylko jedna nich donosiłam. Dziś mam kolejne usg i lekkie nerwy są.
Powodzenia !!! 3 mam kciuki :) Musi być dobrze :)
A czy sa na forum jakies mamy karmiace piersia? Zastanawiam sie jak to jest u Was czy lekarz kazal wam odstawic dziecko od piersi w ciazy? U mnie zdania i lekarzy i poloznych sa podzielone i nikt tak na prawde nie umie mi odpowiedziec na pytanie co robic dalej?
Może napisz osobny wątek w pytaniach? Z tego co się orientuje opinie są podzielone bo oxy jest wydzielana przez symulacje sutków, a to wiadomo.. powoduje skurcze macicy :/ Kurczę ciężki orzech masz do zgryzienia - nie zazdroszczę
 
reklama
Hej kochane ❤ podczytuje Was już po kryjomu chyba od tygodnia, aż w końcu zdecydowałam się dołączyć i przywitać. Obecnie u mnie 8+6. To jak takie forum i pogawędki z babeczkami, które przeżywają to samo jest niesamowicie podnoszące na duchu i od razu robi się lepiej. Pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnych tygodni w dwupaku :D
 
Hej kochane ❤ podczytuje Was już po kryjomu chyba od tygodnia, aż w końcu zdecydowałam się dołączyć i przywitać. Obecnie u mnie 8+6. To jak takie forum i pogawędki z babeczkami, które przeżywają to samo jest niesamowicie podnoszące na duchu i od razu robi się lepiej. Pozdrawiam Was ciepło i życzę spokojnych tygodni w dwupaku :D
Zgadzam się, na mnie też to bardzo dobrze działa :)

W ogóle to macie jakis sposób na wzdęcia? Ostatnio wręcz się budzę wzdęta :/. Kiepsko się to znosi później w pracy (... już chodzę, że ciazowych dzinsach zeby mniej mnie bolał)
 
A ja czytałam ze sery polskich producentów są wykonywane z mleka pasteryzowanego i można je jeść :)
Dokładnie, Turek ma z pasteryzowanego na pewno. Może nie jest to smak prawdziwego francuskiego pleśniaka ale ujdzie ;)

Ja bym nie ryzykowała. Producenci potrafią oszukiwać na opakowaniu bo np jak będzie jakiś % pasteryzacji tj nie pełna to też mogą wpisać że pasteryzowane.
 
Ja bym nie ryzykowała. Producenci potrafią oszukiwać na opakowaniu bo np jak będzie jakiś % pasteryzacji tj nie pełna to też mogą wpisać że pasteryzowane.

Turek wprost się wypowiedział, ze jego produkty są odpowiednie dla kobiet w ciąży bo są robione w całości z pasteryzowanego mleka ;) i podobno jeszcze kontrolują te bakterie po zejściu z linii produkcyjnej.

Jasne, ze wszyscy mogą kłamać ale to wtedy niewiele by nam zostawało do jedzenia tylko to co wyhoduje się samemu ;)
 
A ja mam dziś pierwsza wizytę u mam nadzieję mojego lekarza prowadzącego. Liczę na skierowania na wszystkie badania i szczerą rozmowę na temat tego od kiedy powinnam być na zwolnieniu. Denerwuję się okrutnie, szczególnie że nie najlepiej się czuję, jestem przeziębiona, wczoraj wieczorem bardzo bolał mnie brzuch po prawej stronie. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. Wizyta dopiero o 15:45....
 
A ja mam dziś pierwsza wizytę u mam nadzieję mojego lekarza prowadzącego. Liczę na skierowania na wszystkie badania i szczerą rozmowę na temat tego od kiedy powinnam być na zwolnieniu. Denerwuję się okrutnie, szczególnie że nie najlepiej się czuję, jestem przeziębiona, wczoraj wieczorem bardzo bolał mnie brzuch po prawej stronie. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. Wizyta dopiero o 15:45....

No to trzymamy kciuki. Mnie moja lekarka chciała od razu wysłać na zwolnienie z uwagi na moją przewlekłą chorobę miejscu w którym pracuje, Ale wynegocjowałam że pójdę od 23 jak po drugim usg Brdzie wazystko dobrze ...
 
A ja mam dziś pierwsza wizytę u mam nadzieję mojego lekarza prowadzącego. Liczę na skierowania na wszystkie badania i szczerą rozmowę na temat tego od kiedy powinnam być na zwolnieniu. Denerwuję się okrutnie, szczególnie że nie najlepiej się czuję, jestem przeziębiona, wczoraj wieczorem bardzo bolał mnie brzuch po prawej stronie. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. Wizyta dopiero o 15:45....

Trzymamy, trzymamy ;)
A dlaczego już myślisz o zwolnieniu? Bardzo złe znosisz ciąże?
 
reklama
A ja mam dziś pierwsza wizytę u mam nadzieję mojego lekarza prowadzącego. Liczę na skierowania na wszystkie badania i szczerą rozmowę na temat tego od kiedy powinnam być na zwolnieniu. Denerwuję się okrutnie, szczególnie że nie najlepiej się czuję, jestem przeziębiona, wczoraj wieczorem bardzo bolał mnie brzuch po prawej stronie. Trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok. Wizyta dopiero o 15:45....

Trzymam kciuki !
 
Do góry