reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Witam
Termin mam na 24.05 o.ile uda sie wszystko. Bardzo sie martwie bo przy kazdej poprzedniej ciazy mialam bardzo silne objawy do 12 tygodnia. Teraz przy tej tez siw tak zaczelo. Dwa tyg. Mdłości a teraz w 7 tc. Nic. Nagly spokoj. Doszedl bol brzucha. Jutro dopiero wizyta u lekarza. Ale ja juz czarny scenariusz mam. Kazdy mi powtarzał ze nudnosci to dobry znak, wiec skoro zniknely to coś musi być nie tak.

Przecież cała ciąże się nie przechodzi z nudnościami. Brak objawów to żaden znak. Po prostu różne organizmy w różnych momentach różnie reagują.

Mnie ostatnio często boli brzuch i latam do kibelka. Ale nie wiem czy to brzuch czy to żołądek. Ale staram się podchodzić do tego na spokojnie. Co ma być to będzie. Natura najlepiej wie:)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim [emoji4]

Gratuluję udanych wizyt wszystkim [emoji106]
Ja odliczam godziny już do jutra. Jak jutro będzie wszystko ok to dla mnie znak by już zacząć się poważnie na maksa cieszyć [emoji4]

Miałam straszne sny... Śniło mi się że znowu zrobiłam test i okazało się że mam 3 dziecko w brzuchu.. I to na raz.. I tak się w tym śnie zastanawiałam jak to będzie urodzić jeszcze jedno po 3 miesiącach po bliźniakach... Jeeeeeny...

Kurz z komody na mnie dziwnie patrzy..... Muszę dziś cokolwiek posprzątać..
 
Ja po CC szybko doszłam do siebie. Ale miwłam znieczulenie całkowite.




Serów pleśniowych kaszanki surowe mięso może być gorsze niż sprzątanie kuwety. Bo te produkty to też mogą być źródłem chorób odzwierzęcych.

A ja czytałam ze sery polskich producentów są wykonywane z mleka pasteryzowanego i można je jeść :)
 
Biust mnie bolal tylko przy 1 ciazy. Później w kolejnej juz nie, ale mdlosci zawsze byly a tu nic, tylko przez dwa tygodnie. To dopiero 7 tc. Ja oszaleje. Biore juz duphaston. Nic tylko czekac do jutra.
 
Dziewczyny, czy cc czy sn nieważne-ważne żeby wszyscy byli zdrowi i cali! Czasami to wybór, czasami mus.
Ja rodziłam 5 godz po wywolaniu naturalnym przez męża [emoji23]
Po tym czasie naturalnego porodu, do 7 cm rozwarcia, bez znieczulenia. Okazało się że się nie udało, na samym końcu nie mogła córka wejść w kanał rodny. Także miałam dwa porody [emoji53]
Teraz bym chciała naturalnie żeby być szybciej zdolna do opieki bo to będzie drugie dziecko [emoji16] ale nigdy nie wiadomo. Pamiętam jak byłam świeżo po porodzie to chciałam tylko cc bo nawet mąż który wtedy trzymał mnie za rękę nie chciałby znowu być przy naturalnym... Bo masaż szyjki macicy to jest najgorsze co znam [emoji57]
Spokojnie dziewczyny, damy radę-tak myślę!
Pozdrowienia!
 
u mnie młoda się nie obróciła i jak odeszły mi wody to czekaliśmy do rozwarcia 9cm i co pupa jej utknęła i tak trzeba było zrobić cc :) ja po 8h od cc śmigałam na paracetamolu była chyba 2 doby więc nie ma reguły, jak mnie przenieśli na zwykłą sale to jedna biedna dziewczyna po naturalnym praktycznie tylko stała bo nie mogła siedzieć
 
reklama
Do góry