reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
To już akurat będzie pewnie wszystko pięknie widać ;) trzymam kciuki!

Ja mam nadzieje, ze u mnie w środę już zobaczę serce ale strasznie się boje, ze „za łatwo poszło” i nic z tego nie będzie.
No ale będzie co ma być.
A nic nie mowicie dziewczyny. 1 ciaza ksiazkowa. 2 brak serduszka w 7 tyg i w 11 zabieg. Teraz 3 ciaza mlodsza z usg 5t+6 OM 13 sierpnia. Teraz w piatek wizyta i mam nadzieje ze bd dobrze. Jutro zabieram.sie za aprzatanie gory na swieta juz hehe bo pozniej moge nie miec sil i checi
 
reklama
Ojoj! Ale urocze zdjęcie.
A który to tc?

Zazdroszczę tego widoku kiedy Maluszek już się rusza i sama z utęsknieniem czekam na to[emoji173]️
Wczoraj zaczął się 11 tydz (dziś 10+1). Lekarz mówi ze to prawidłowy 10 tydz od ostatniej @
@Mamcia_86 chyba z Tobą pisałam o tych wynikach z TSH, zapytałam dziś i lekarz powiedział ze wszystko jest w najlepszym porządku, najważniejsze żeby nie przekroczyło 2,5.
Dostałam dziś przesyłkę, kocyk :D jest super, niecałe 50 zł, szybka przesyłka - polecam (z alli)
5BDECA24-4602-41A3-961A-DF170D34F286.jpeg
 
Do góry