reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
A moze jeszcze za wczesnie co? Czy to juz ostatecznie?
Za wcześnie tak twierdzi lekarka .
Mam przyjść za tydzień ale i tak się stresuje tym. Wg @ , owu i daty inseminacji to dziś jest równo 6tc .Termin na 1 czerwiec więc jestem tutaj bo różnica tylko 1 dzień .
Wg pęcherzyka 5 +2 [emoji52] nic z tego nie rozumiem już.
 
Za wcześnie tak twierdzi lekarka .
Mam przyjść za tydzień ale i tak się stresuje tym. Wg @ , owu i daty inseminacji to dziś jest równo 6tc .Termin na 1 czerwiec więc jestem tutaj bo różnica tylko 1 dzień .
Wg pęcherzyka 5 +2 [emoji52] nic z tego nie rozumiem już.
Spokojnie, będzie dobrze. Tydzień temu u mnie był tylko pęcherzyk, a teraz jest dzidzia z serduszkiem :)
 
reklama
Ja też tylko to a duphaston już biorę od 20.09
A może faktycznie to po duphastonie? Bo ja też biorę, a nie pomyślałam, że to od tego
Ja też z kuj-pom :)
A do jakich lekarzy chodzicie? Mój pracuje w Bydgoszczy w wojskowym szpitalu ale raz w tygodniu jest też w moim mieście. Dr. Stachura, przemiły człowiek :)

Dzisiaj mam gorszy dzień, a zapowiadał się dobrze. Mdli mnie, kłuje, nawet żołądek mnie boli... ale mama zrobiła dzisiaj kwasu na golonce o matuluuuu jaki pyszny kwaśniutki!!! Od razu bóle przeszły na trochę :D

Myślę już tylko o środowej wizycie, żeby tylko wszystko było ok.
A skąd jesteś dokładnie? Ja chodzę do dr Jackowskiego w Toruniu
No to niestety nie mi [emoji52]. Sam pęcherzyk i ciałko widać
Ale lekarz powiedział, że źle to wygląda? Ja byłam w 4 tygodniu i był pęcherzyk, a w 7 tygodniu już taka fasolka, w 8 była już główka, a w 9 mały czlowieczek
 
Do góry