reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Co to w praktyce znaczy? Właśnie widziałam, że już kilka osób o tym pisało. Nawet dotykałam się po brzuchu, ale nic nie czuję. Co macie na myśli, kiedy to się dzieje i czy to coś złego? ;)
Takie uczucie napięcia w macicy. Jak macica będzie większa to będzie czuć że brzuch jest twardy w dotyku. Jest na youtube film gdzie położna super tłumaczy czym się różnią rozne skurcze. Poszukam. Tak czy inaczej nie ztozumiałam z filmu czy mamy serio tak bać się twardnienia brzucha czy to po prostu normalne i nie ma co z tym walczyć
 
reklama
Dzień dobry. Córka wstała o 4:30 i oznajmiła że chce zjeść "jomidoja". Pokroiłam pomidora, zrobiłam kawę i nadrabiam czytanie bo wczoraj miałam sobotnie porządki a potem przyszli przyjaciele świętować moje urodziny więc termomixowałam obiad na szybko. W sklepach tłumy więc się nie wybierałam ale ze mnie taka wiewiórka że nawet jakby święta trwały 2 tygodnie to byśmy z głodu nie zgineli, to była kwestia przeglądu szafek :D W jednej makaron do lasagne, w drugiej pomidory w puszce no to jeszcze mięso z zamrażary i lasagne jest. Soczewica i drugie pomidory- krem z soczewicy i pomidorów z curry i mleczkiem kokosowym. A na deser paczka truskawek z zamrażarki i banan i lody gotowe. Objedliśmy się jak bąki, stwierdzili że taka najedzona to faktycznie nie wiedzą jak przegapili że jestemw ciąży :D
Można taką wiewiorke sobie zamówić do domu, u mnie w kuchni zero kreatywności ostanio :(
 
Ja mam tyle rzeczy do zrobienia że szok. Codziennie od razu po pracy zabieram syna z przedszkola i zwykle do wieczora jesteśmy sami, w soboty mój mąż pracuje ... nie mam nikogo kto by mi się mógł zająć dzieckiem a dom mi zarasta brudem... teraz i tak syn dużo rozumie i dużo jestem w stanie zrobic będąc z nim sama ale on we wszystkim chce mi "pomóc " więc niektórych rzeczy się nawet nie dotykam...
Marzy mi się w kuchnii pomyc wszystkie szafki w srodku i zrobić porzadki ale nie mam kiedy i jak :/

Ja tak samo, nie mam nikogo z kim mogłabym dziecko zostawić choć na chwile ( oprócz ojca a ten tez pracuje od 7-19 i w soboty tez. Tydzień temu zabrał w niedziele na spacer małego to trochę posprzątałam. Ale ogólnie szkoda mi czasu bo wolałabym być z mimo na tym spacerze albo pójść spać :p
Na początku grudnia jade do rodziców to powiedział, ze ogarnie kogoś by posprzątał tak gruntownie u nas.
 
Tez mam ochotę pójść do ciucha, kupić cos ładnego dla dzidzi ale mąż powiedział, ze mam zakaz, powiedział, ze jego "dziedzic" ma miec same nowe ubrania :( ZOBACZYMY CZY WYROBI NA NOWE UBRANIA, DZIECKO SZYBKO ROŚNIE ;)

Ja nie lubię sama w lumpie dla dziecka. Mamy dużo ciuchów po dziecku mojej siostry ale niewiadomego pochodzenia niebardzo..
 
Ja tak samo, nie mam nikogo z kim mogłabym dziecko zostawić choć na chwile ( oprócz ojca a ten tez pracuje od 7-19 i w soboty tez. Tydzień temu zabrał w niedziele na spacer małego to trochę posprzątałam. Ale ogólnie szkoda mi czasu bo wolałabym być z mimo na tym spacerze albo pójść spać :p
Na początku grudnia jade do rodziców to powiedział, ze ogarnie kogoś by posprzątał tak gruntownie u nas.
O tak, to jest super sprawa. Isc tez tu w AT nie mam nikogo i jak maly się urodził to razy w tyg przez jakies 2 miesiace przychodziła dziewczyna do nas ooo jejusiu jakie to było mega wygodne, no ale powrót do rzeczywistości musiał nastąpić hehe, teraz tez na bank kogoś wezme na pierwsze kilka tyg.
 
Ostatnia edycja:
Takie uczucie napięcia w macicy. Jak macica będzie większa to będzie czuć że brzuch jest twardy w dotyku. Jest na youtube film gdzie położna super tłumaczy czym się różnią rozne skurcze. Poszukam. Tak czy inaczej nie ztozumiałam z filmu czy mamy serio tak bać się twardnienia brzucha czy to po prostu normalne i nie ma co z tym walczyć
Mam tak czesto w nocy budze sie kładę rękę na brzuch i twardy jak skala , po chwili jak trzymam tak rękę robi sie miekki.
 
Dzień dobry w niedzielę kochane. Wszędzie sprzatanie, gotowanie , problemy w pracy, z mężem, partnerem, zakupy, urodzony, romantycznie kolacje dobrze,że to wszystko opisujemy i nasze życia duzo się od siebie nie różnią, mamy z długim stażem juz pewnie wiedzą, że życie tak właśnie wyglada, ale mlode dziewczyny, które tutaj

O tak, to jest super sprawa. Isc tez tu w AT nie mam nikogo i jak maly się urodził to razy w tyg przez jakies 2 miesiace przychodziła dziewczyna do nas ooo jejusiu jakie to było mega wygodne, no ale powrót do rzeczywistości musiał nastąpić hehe, teraz tez na bank kogoś wezme na pierwsze kilka tyg.

Moja mama jest nauczycielka wiec jak tylko zacznie wakacje tez biorę ja do siebie:)
 
reklama
Ja tak samo, nie mam nikogo z kim mogłabym dziecko zostawić choć na chwile ( oprócz ojca a ten tez pracuje od 7-19 i w soboty tez. Tydzień temu zabrał w niedziele na spacer małego to trochę posprzątałam. Ale ogólnie szkoda mi czasu bo wolałabym być z mimo na tym spacerze albo pójść spać :p
Na początku grudnia jade do rodziców to powiedział, ze ogarnie kogoś by posprzątał tak gruntownie u nas.
Ja mam ten luksus ze mam starszego syna. Jest to mega duza pomoc i zabawi i uśpi. Az wstyd ze go tak nie raz wykorzystuje :-( :( chociaz widzę ze uwielbia sie bawic z małą.
 
Do góry