reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny pytałam o to wcześniej ale chyba nikt żadna nie odpowiedziała. Zastanawiam się czy długość cyklu wpływa na wiek ciąży. Może te które miały usg będą coś wiedziały bo może lekarz wspominał. Porobiono ma wpływ na termin porodu a skoro tak to i na wiek ciąży mieć powinien. Ktoś coś?
Ja mam nieregularne cykle 27-35 dniowe i wiek ciąży jest o tydzień młodszy niż powinien być z daty miesiączki właśnie ze względu na to, że ostatni cykl musiał być 35 dniowy i owulacja wystąpiła tydzień później niż w tych krótszych cyklach.
 
reklama
Ja mam nieregularne cykle 27-35 dniowe i wiek ciąży jest o tydzień młodszy niż powinien być z daty miesiączki właśnie ze względu na to, że ostatni cykl musiał być 35 dniowy i owulacja wystąpiła tydzień później niż w tych krótszych cyklach.
Coś chyba w tym jest.
Ja mam cykle 30-34.
Z ostatniej miesiączki powinnam mieć 8+4 a z USG jest 7+4. Młodsza o tydzień.
 
A jaka masz przeglądarke?
JA na chrome i mozilli nie widze swoich (Twoich tez nie) , mam zagwozdke
W mozilli na MacBooku się wyświetla, w safari nie ;)


Kurcze to ciekawa jestem na ile wyceni lekarz moja ciąże na usg. Bo nie mam pojęcia jak długie teraz mam cykle (długo brałam tabletki, od razu po odstawieniu ciąża-niespodzianka). Ale wolałabym żeby wyszło podobnie
 
Pojechałabym na IP, ale w niedzielę dyżuruje mój lekarz prowadzący ciążę i stwierdzi, że jestem przewrażliwiona, bo w czwartek byłam u niego na wizycie...
Poczekam do wtorku, bo plamienia żadnego nie ma, a jeśli coś się stało to i tak już tego nie zmienię...
Lekarz kazał mi brać co 12h więc chyba jakieś znaczenie ma...
Nie martw sie kochana, ale ja Cie rozumiem, tez mam straszne nerwy, ale musi byc dobrze :* opoczywaj i mysl pozytywnie to teraz najlepsze co mzoemy zrobic <3
 
Ratunku!
Dostałam jasno brązowych plamien - tzn w przeciągu popołudnia kilka śladów na bieliźnie ale już fiksuje!
Do tego mialam wrażenie ze brzuch mnie boli jak na okres, teraz leżę i się zadręczam..
Wczoraj pomylam okna, wysprzatalam mieszkanie i poszlam na dluuuugi spacer (10km).
Do tego nerwy bo poklocilam się z moim M :/
Czy to może być przyczyna? Dziś zaczął mi się 9 tydzień..
 
Ratunku!
Dostałam jasno brązowych plamien - tzn w przeciągu popołudnia kilka śladów na bieliźnie ale już fiksuje!
Do tego mialam wrażenie ze brzuch mnie boli jak na okres, teraz leżę i się zadręczam..
Wczoraj pomylam okna, wysprzatalam mieszkanie i poszlam na dluuuugi spacer (10km).
Do tego nerwy bo poklocilam się z moim M :/
Czy to może być przyczyna? Dziś zaczął mi się 9 tydzień..

Nie stresuj się, nie fiksuj ale na Twoim miejscu poszłabym na IP. Pewnie nic takiego ale stresując się i zastanawiając na pewno sobie nie pomożesz a tak będziesz wiedzieć co i jak ;)
 
Naskrobałyście 400 stron przez weekend. Jak ja to nadrobię??? ;) Biore sie do czytania.


Edit: napisałam stron, miałam na myśli wpisów. Mózg w ciąży niestety na wolniejszych obrotach pracuje. [emoji23][emoji23]
 
Ostatnia edycja:
Ratunku!
Dostałam jasno brązowych plamien - tzn w przeciągu popołudnia kilka śladów na bieliźnie ale już fiksuje!
Do tego mialam wrażenie ze brzuch mnie boli jak na okres, teraz leżę i się zadręczam..
Wczoraj pomylam okna, wysprzatalam mieszkanie i poszlam na dluuuugi spacer (10km).
Do tego nerwy bo poklocilam się z moim M :/
Czy to może być przyczyna? Dziś zaczął mi się 9 tydzień..
Mocno plamisz? Jedz na IP, szybko
 
reklama
Ratunku!
Dostałam jasno brązowych plamien - tzn w przeciągu popołudnia kilka śladów na bieliźnie ale już fiksuje!
Do tego mialam wrażenie ze brzuch mnie boli jak na okres, teraz leżę i się zadręczam..
Wczoraj pomylam okna, wysprzatalam mieszkanie i poszlam na dluuuugi spacer (10km).
Do tego nerwy bo poklocilam się z moim M :/
Czy to może być przyczyna? Dziś zaczął mi się 9 tydzień..
Tak jak dziewczyny mówią, jedź na SOR (IP)
Wiem, że łatwo się mówi.. Ale nie stresuj się, na pewno wszystko jest i będzie w porządku!!
 
Do góry