reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Pojechałabym na IP, ale w niedzielę dyżuruje mój lekarz prowadzący ciążę i stwierdzi, że jestem przewrażliwiona, bo w czwartek byłam u niego na wizycie...
Poczekam do wtorku, bo plamienia żadnego nie ma, a jeśli coś się stało to i tak już tego nie zmienię...
Lekarz kazał mi brać co 12h więc chyba jakieś znaczenie ma...

Trzymam kciuki ;) Przy antybiotykach też mówią co 12 albo co 24h ale z tego co mi lekarz tłumaczył to lekkie poślizgi nie mają aż takiego znaczenia, pewnie tu jest tak samo :)
Każda ciąża jest inna. Czytałam, że mdłości dotyczą tylko 50% ciąż więc to naprawdę nic nie znaczy.



Mnie wczoraj zmogło na sen o 17. O 19 wstałam i nie spałam prawie całą noc, ledwo nad ranem kilka godzin. Czuję się jak za studenckich czasów bo o dziwo jestem wyspana i pełna energii. Dalej nie mam apetytu. Dalej nie mam mdłości. Dalej w ogóle nie czuję się jakby cokolwiek się zmieniło. Zmieniło się tylko w mojej głowie bo jem bardziej zbilansowane posiłki.

Wizytę mam pierwszą jednak jutro o 13.40 i dostanę pewnie skierowania na wszystkie możliwe badania.
 
reklama
Muszę Wam powiedzieć, że i ja od wczorajszego popołudnia nie czuje się źle, właściwie czuje się normalnie.
Dziwnie zacząć dzień bez mdłości, nawet zjadłam śniadanie z apetytem.
Baa wczoraj popołudniu zrobiłam poraz pierwszy od 2tygodni obad, i go zjadłam hahaha...
Dziś też mam w planach ugotować i wyjść z dziećmi na spacer. Mam nadzieję, że tak już zostanie :)
Odliczam do wtorku! Nie wiem jak jutro w pracy dam radę :)
 
Wcale nie głupie! Normalne, że się martwisz.
My chyba mamy tak zaprogramowane, że nie ważne jak jest, zawsze się martwimy, doszukujemy się wszystkiego, porównujemy.. Byle mieć zawieruche w głowie.

Oj tak :))))
Co racja to racja !

ckai3e3kxykhniqu.png
 
Nic się nie martw. Ja czytałam swoje posty na listopadowkach 2008 i w pewnym momencie na początku ciazy też pisałam że w ogóle nie czuję się jak w ciąży.. Ani boli ani Mdłości.. Głowa do góry. Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
No to mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku [emoji20]
Trzymam kciuki ;) Przy antybiotykach też mówią co 12 albo co 24h ale z tego co mi lekarz tłumaczył to lekkie poślizgi nie mają aż takiego znaczenia, pewnie tu jest tak samo :)
Każda ciąża jest inna. Czytałam, że mdłości dotyczą tylko 50% ciąż więc to naprawdę nic nie znaczy.



Mnie wczoraj zmogło na sen o 17. O 19 wstałam i nie spałam prawie całą noc, ledwo nad ranem kilka godzin. Czuję się jak za studenckich czasów bo o dziwo jestem wyspana i pełna energii. Dalej nie mam apetytu. Dalej nie mam mdłości. Dalej w ogóle nie czuję się jakby cokolwiek się zmieniło. Zmieniło się tylko w mojej głowie bo jem bardziej zbilansowane posiłki.

Wizytę mam pierwszą jednak jutro o 13.40 i dostanę pewnie skierowania na wszystkie możliwe badania.
Gdybym nie miała wcześniej mdłości nie martwiłabym się, ale one tak po prostu z dnia na dzień ustały razem ze wszystkimi innymi objawami [emoji20]
 
Powiedzcie mi, gdzie muszę wrzucić link ze suwaczkiem, żeby mi wyświetlało pod każdym postem??
No nie widzę, nic takiego w ustawieniach hihi

Edit.. Mam :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pytałam o to wcześniej ale chyba nikt żadna nie odpowiedziała. Zastanawiam się czy długość cyklu wpływa na wiek ciąży. Może te które miały usg będą coś wiedziały bo może lekarz wspominał. Porobiono ma wpływ na termin porodu a skoro tak to i na wiek ciąży mieć powinien. Ktoś coś?
 
Powiedzcie mi, gdzie muszę wrzucić link ze suwaczkiem, żeby mi wyświetlało pod każdym postem??
No nie widzę, nic takiego w ustawieniach hihi

Edit.. Mam :cool2:

Funkcja wklejania suwaka na stałe nie działa. Ja to jakiś czas temu zgłaszałam do administracji. Każdorazowo pod każdym postem wklejam Link.

ckai3e3kxykhniqu.png
 
reklama
Do góry