reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ehh musimy to jakoś przeboleć. Miejmy nadzieje,że już niedługo [emoji1320][emoji173]️
Wam przejdzie to udzieli sie innym. Nie przejmujcie się, jedne dni lepsxe drugie gorsze, minie szybko tego zycze i Wam i sobie bo tez mam takie chwile ze nie mam sily na nic :-( :( i wkurzam się strasznie a, coz zrobic wylezec odpocząć, bedzie lepiej !
 
reklama
Mam pracownię tortów ;) tak wygląda moja praca od środy do soboty, zazwyczaj od 3 w nocy do 22-1, dwie godziny snu i od nowa ;)
Pracownia tortow![emoji512] Moje marzenie! [emoji4] Uwolbiam pichcić na słodko.
Teraz widzę że to trudniejsze niż myśli klasyczny zjadacz tortowy [emoji108][emoji122]
 
Buleczki wyszły przepyszne :-) :) u mnie teraz tez paaaachnie i roznosi sie po calym domu. Sernika jeszcze bie kroje bo goracy sie studziale buleczki probowalismy i mega takze wyzerka i jakas komedia na netflixie...mam ost.ochote na te swiateczne heh choc co roku mnie wkurzalo ze w listopadzie jyz dekoracje i koledy. W tym roku sama jakas mam taka ochote juz na te swieta.. moze przez to ze w zeszlym roku nie moglam sie tym cieszyc bo mieszkalismy w wynajetej kawalerce akurat... jednak chociaz swieta to nie dekoracje, a radosc Bozego Narodzenia, czas z rodzina, bliscy, to czekam z utesknieniem juz na tą swiateczna atmosferę..w swoim domu ;-) ;)
Ja wiele lat nie byłam na święta w Polsce. Jakos przestalam je lubić. Co roku zapraszala nas ciocia męża, wypadało iść do nich wiec zawsze z nimi byliśmy... ale to nie to samo co ze swoimi.
W tamtym roku pojechalam do mamy przed świętami, syn się rozchorowal i "musialam" zostać na święta [emoji23]
W tym roku rodzina przyjezdza do mnie [emoji7] juz się doczekać nie potrafię [emoji173]
 
Pracownia tortow![emoji512] Moje marzenie! [emoji4] Uwolbiam pichcić na słodko.
Teraz widzę że to trudniejsze niż myśli klasyczny zjadacz tortowy [emoji108][emoji122]
Nawet jeśli to kochasz, nie jest to łatwa praca, niestety w Polsce jeszcze nie doceniania, „bo przecież to tylko tort” ;)
 
Doczytałam :)

My w wynajmowanym może że 3 razy okna myliśmy ale jakoś się nie brydża bardzo-nie ma
plamek od deszczu bo szeroki balkon jest.
Ale w nowym domu to muszę mieć jakiś patent na mycie...


W sklepach tyle ludzi jakby na rok mieli zamknąć!!
 
W sklepach tyle ludzi jakby na rok mieli zamknąć!!

Dokładnie..
FB_IMG_1573308402047.jpeg
 
reklama
Ja od lat uzywam Myjki do okien Karcher, jedno z najlepszych technologicznych odkryć w gospodarstwie domowym. Teraz nawet mój mąż się „bije” żeby myć okna. Każdy kto przychodzi to chce myć ;) i zaraz sobie kupuje. Ja kupiłam jakieś 6 lat temu na Amazonie i do tej pory świetnie mi służy, trzeba tylko używać ich profesjonalnego płynu do szyb, ale jest bardzo wydajny.

Ja mam okna w kształcie pięciokąta.
I otwierane tez tylko dwa skrzydła a trójkąt nie ciężko się dostać i umyć.

No pewnie jest przytulniej z firankami, jakos tak wprowadzaja ciepło w pomieszczeniu , ale ja mam piekny widok las sarny i nie odwaze sie zakryc

Też nie mam firanek. Rolet jeszcze też. A widok to bloki. A jak spojrzę w bok to woda i las.
 
Do góry