reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Witam Was w sobotę.
Z rama bylam na IP z powodu różowego plamienia...
Myślałam ze już po wszystkim...
Mam dwie cysty na jajniku...
Trochę krwi było w moczu, ale przy badaniu bylo czysto...
Akcja serca stwierdzona, nasz okruszek odpowiada wymiarom 6t1d więc jest ok lekarz powiedział że moglo to być plamienie implatacyjne..
A o to najmłodszy członek naszej rodziny

@ edit... Właśnie zauważyłam że z tych nerwów mój post nie miał ładu i składu hehe wybaczcie
 

Załączniki

  • 20190921_115323~3.jpg
    20190921_115323~3.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 109
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jeżeli któraś w ostatnim czasie wysłała prośbę o
U nas też miało być jedno dziecko póki co, mieliśmy starać się za rok, bo diagnozowalismy młodego i wyszedł lekki autyzm i skupilismy się na terapiach, lekarzach itp. Ja nie byłam gotowa na ciaze, narzeczony chciał teraz kolejne i namawial mnie aż mu się udało.
A kto pierwszy zauważył że coś się z dzieckiem dzieje, przedszkole??
 
Witam Was w sobotę.
Z rama bylam na IP z powodu różowego plamienia...
Myślałam ze już po wszystkim...
Mam dwie cysty na jajniku...
Trochę krwi było w moczu, ale przy badaniu bylo czysto...
Akcja serca stwierdzona, nasz okruszek odpowiada wymiarom 6t1d więc jest ok lekarz powiedział że moglo to być plamienie implatacyjne..
A o to najmłodszy członek naszej rodziny

@ edit... Właśnie zauważyłam że z tych nerwów mój post nie miał ładu i składu hehe wybaczcie
Cudeńko [emoji7]
 
Chciałabym żebyśmy się budowali :p
Nie to nie ja.
Ale mamy to kiedyś w planach .
Na razie kamienica 4 piętro bez windy :/
I podwójny wózek który będę musiała zostawiać na klatce :(
Ja Grochów.

to coś mi się pomieszalo. My po drugiej stronie Wisły bo na Ursynowie. Przypinasz wózek jak go zostawiasz? Moje koleżanki zostawiamy i nigdy im nie zniknął na szczęście..
 
reklama
Do góry