reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja wyboru nie miałam. Tylko po 15 były terminy i teraz patrzę, że na 15-45 mam. To będzie długi dzień
Ja miałam opcje na sobotę, dzisiaj. Ale zanim się zalogowałam, obmyśliłam,co i jak, wolne godziny zniknęły hahah..
I tak dopiero wtorek, i trzy tygodnie czekania [emoji14]
Oby szybko minęło!
 
Dzięki dziewczyny, w poniedziałek do ginekologa do kontroli. Niestety pracuję przez weekend, ale nie bede robiła więcej niż to konieczne
Teraz trzymamy kciuki za wasze serduszka ❤
 
U mnie też.dzis Kinder party. Przerobiłam się
Jestem tak zmęczona.

Jestem z okolic Radomia.
IMG_20190921_134538.jpeg
 
Cześć dziewczyny, też chciałabym się przywitać. Mam 34 lata to moja pierwsza ciąża. U mnie termin z OM na 10 maja, dziś widziałam bijące serduszko Z maleństwem niby wszystko ok ale mam dość sporego mięśniaka. Lekarz uspokoił mnie troszkę że znajduje się w takim miejscu że nie będzie kolidował z dzidziusiem. Ale ja i tak się martwię
 
Cześć dziewczyny, też chciałabym się przywitać. Mam 34 lata to moja pierwsza ciąża. U mnie termin z OM na 10 maja, dziś widziałam bijące serduszko Z maleństwem niby wszystko ok ale mam dość sporego mięśniaka. Lekarz uspokoił mnie troszkę że znajduje się w takim miejscu że nie będzie kolidował z dzidziusiem. Ale ja i tak się martwię

Witaj. Zaufaj lekarzowi i myśl pozytywnie, na pewno na każdej wizycie będzie Cię o wszystkim informował :)
 
reklama
Do góry